Kicia Rożek kontra rozgniewany wulkan – premiera nowych odcinków w Cartoon Network

Nowe przygody uroczej pół-kotki, pół-jednorożca już tej jesieni pojawią się w Cartoon Network. Tym razem niezwykle pozytywna władczyni Kicia Rożek będzie musiała wraz ze swoimi przyjaciółmi poprawić samopoczucie wulkanowi! Premiera nowych odcinków drugiego sezonu już 4 listopada.

 

 

 

 

 

W królestwie Kici Rożek kolejne rewelacje! Jak wiadomo urocza księżniczka za punkt honoru obrała sobie, by wszyscy jej poddani mieli równie dobre samopoczucie jak ona. Nic więc dziwnego, że kiedy dochodzą do niej wieści o rozgniewanym wulkanie w okolicach królestwa, władczyni szybko podejmuje kroki. Kicia i jej przyjaciele postanowią poprawić humor kolosowi, wręczając mu wyjątkowy kwiatek o nazwie Fibi. Nie obejdzie się bez poświęceń, wesołą drużynę czeka bowiem niebezpieczna wyprawa. Kiedy indziej przyjdzie czas na odrobinę relaksu.

Członkowie bandy z różową bohaterką na czele znajdą się na pewnej bajecznej wyspie, której za żadne skarby nie będą chcieli opuścić. Głosem rozsądku przemówi jedynie Richard. Wiedząc, że w królestwie czeka na grupę cała masa poważnych obowiązków, spróbuje przekonać przyjaciół do powrotu. Czy mu się uda?

Premiera nowych odcinków drugiego sezonu „Kici Rożek” już 4 listopada. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 14:50 w Cartoon Network

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *