Rafał Masny uruchomił autorski podcast „Radzisz” z udziałem gwiazd

Rafał Masny, współzałożyciel  Abstrachuje.tv, najpopularniejszego kanału rozrywkowego na YouTube w Polsce, uruchomił swój autorski podcast pt. „Radzisz”. Co tydzień będą na nim publikowane kolejne audycje, w których Rafał wraz z zaproszonymi gośćmi będą rozwiązywali problemy, pytania i zagwozdki widzów, jednocześnie dzieląc się anegdotami ze swojego życia. Nie zabraknie soczystej dozy sarkazmu i dużej ilości poczucia humoru. Odcinki podcastu „Radzisz” będą publikowane co tydzień na Spotify i Soundcloud w wersjach audio, a na YouTube w wersji wideo.

 

 

 

 

Pomimo, że kanał „Abstrachuje.tv”, autorski vlog „Masny kanał” oraz firma Abstra są jego priorytetami, to pokłady kreatywności Rafała Masnego stale znajdują nowe ujście.

Już od jakiegoś czasu w głowie rodziła mi się koncepcja autorskiego talk-show. To jak szybko podcasty stają się popularne, a także fakt, że sami jako Abstra ruszyliśmy z naszą podcastową platformą o nazwie Storia, sprawiło, że na poważnie zabrałem się za szlifowanie mojej pierwotnej idei. Czyli talk-show do którego zaproszę moich znajomych, którzy reprezentują ciekawe poglądy, ścieżki życiowe, ale przede wszystkim są doskonałymi rozmówcami. Wszystkie te cechy wspólnie pozwalają nam siać ferment powiedział Rafał Masny, współzałożyciel Abstrachuje.tv i członek zarządu firmy Abstra.

W każdym odcinku podcastu Masny i zaproszona przez niego trójka gości losują karteczki
z różnorodnymi prośbami widzów autorskiego vloga o rady i udzielają pełnych humoru odpowiedzi, nie bojąc się sięgać po kontrowersje i dające do myślenia anegdoty.

Rozmawiamy na każdy temat, czasem nawet wybitnie abstrakcyjny. Trafiają się też bardziej przyziemne. Jak się mniej martwić?  Co jest cenniejsze – koledzy czy rodzina? Kiedy przestać imprezować? Zderzamy pytania widzów o nasze własne poglądy, ale też nasze osobiste doświadczenia. To żywa rozmowa w gronie fajnych, zabawnych i ciekawych ludzi. Świetnie się bawiłem przy realizacji pierwszych odcinków i już nie mogę się doczekać opinii widzów i słuchaczystwierdził Rafał Masny.

Nowe odcinki podcastu „Radzisz” będą publikowane co tydzień na Spotify i Soundcloud w wersjach audio na Spotify i Soundcloud, a na YouTube w wersji wideo.

Podcast „Radzisz” wchodzi w skład portfolio Storia by Abstra – pierwszego podmiotu w Polsce łączącego kompetencje związane z podcastami i tworzeniem wideo na YouTube.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *