MediaZapowiedzi TV

„Kiff” –serial dla najmłodszych o uroczej wiewiórce zadebiutuje na kanale Disney Channel

„Kiff” –serial dla najmłodszych o uroczej wiewiórce zadebiutuje na kanale Disney Channel. Premierowy odcinek już w poniedziałek, 2 października o 17:30. Kolejne odcinki będzie można oglądać od poniedziałku do piątku.

 

Nowa propozycja dla najmłodszych telewidzów za chwilę trafi na kanał Disney Channel. „Kiff” to produkcja, która opowiada o radosnej wiewiórce z wielkim apetytem na życie. Bohaterka wraz ze swoim króliczym przyjacielem Barrym, przeżywa porywające przygody w mieście, w którym oboje mieszkają. Ich doświadczeniom towarzyszą oryginalne serialowe piosenki.

Widzowie wraz z Kiff i Barrym będą mogli odkryć świat, gdzie zwierzaki i magiczne istoty żyją razem. Kiff, choć czasem lekkomyślna, nie boi się odpowiedzialności. Zawsze też jest gotowa stanąć w obronie bliskich oraz tego, w co wierzy, co czyni ją naprawdę wyjątkową wiewiórką.

Podczas 30 odcinków, które liczy serial, najmłodsi będą mogli towarzyszyć Kiff i jej przyjaciołom w codziennych szkolnych obowiązkach, wakacyjnej pracy czy w czasie szalonej imprezy nad basenem. Odcinki składają się z dwóch różnych historii, a czego każda część zawiera oryginalne serialowe piosenki.

Premiera „Kiff” już w poniedziałek, 2 października o 17:30 na kanale Disney Channel. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 17:30

foto. materiał prasowy Disney Channel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *