MediaZapowiedzi TV

MTV Polska: Ekipa na fali i rollercoaster emocji w 3. odcinku Warsaw Shore

Za oknami jesień, ale w Warsaw Shore wciąż trwa gorące lato! Już w najbliższą niedzielę Ekipa ponownie zabierze nas nad polskie morze. Będą sporty wodne, chill na słonecznej plaży, a wieczorem przyjdzie czas na prawdziwy rollercoaster emocji. Przed nami kolejna impreza level hard!

Po dobrej imprezie trzeba naładować baterie na kolejny dzień pełen wrażeń. Ronaldo i Sequento zadbają, aby wszyscy aktywnie spędzili poranek. Świeżaki przejdą chrzest bojowy i zaliczą test na Ekipowicza, a atmosferę w domu dodatkowo podgrzeje erotyczny taniec. Sporty wodne skutecznie ostudzą emocje. Uczestnicy wskoczą na falę, a dziewczyny złapie ochota na banana.

Ekipa leci na Szczecin! Tego dnia najbardziej szalonych imprezowiczów w Polsce czeka daleka wyprawa do klubu Pinokio. Bifor przeniesie się do busów, a Renatka zaliczy wyjątkowo szybki game over… Warsaw Shore to ostra jazda nie tylko na imprezach – zanim Ekipowicze podbiją klubowy parkiet, czeka ich rozgrzewka w miejscowym parku rozrywki.

Rollercoastery i inne ekstremalne atrakcje dostarczą skrajnych emocji, a Spiker ponownie udowodni, że ma stalowe nerwy. Ekipa ruszy na imprezę naładowana adrenaliną. Nie zabraknie też dram – na loży pojawi się wyjątkowy gość i dojdzie do kolejnej kłótni ekipowej ex-pary. „Bracia z jednego jaja” ruszą na polowanie, a Czarny Polak znów nie pozostanie obojętny na wdzięki Oli.

To i jeszcze więcej w trzecim odcinku 19. sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”! Premiera już w niedzielę o godz. 23.00 w MTV Polska. Wszystkie odcinki będą również dostępne w serwisie Player.pl.

Co więcej, dla wszystkich fanów programu MTV ma świetną wiadomość! Stacja przygotowała specjalną emisję dla widzów, którzy pragną jeszcze większej dawki emocji.

Po każdym odcinku “Warsaw Shore”, o godzinie 23:55 emitowany będzie nowy sezon programu “All Star Shore”.

foto. materiał prasowy MTV Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *