Kina Helios pokażą premierowy odcinek 8. sezonu serialu HBO „Gra o tron”

W poniedziałek, 15 kwietnia br. we wszystkich kinach sieci Helios wyświetlony zostanie pierwszy odcinek finałowego sezonu kultowego serialu „Gra o tron”. Sieć zaprasza na specjalne, bezpłatne pokazy, które zostaną poprzedzone emisją ostatniego odcinka siódmego sezonu znakomitego serialu HBO.

 

Ekranizacja bestsellerowej sagi „Pieśń Lodu i Ognia” George’a R.R. Martina ma już status kultowej. Ten bijący rekordy popularności serial fantasy to opowieść o obłudzie i zdradzie, szlachetności i honorze, podboju i triumfie. Historia osadzona jest w krainie, gdzie lato może trwać dziesięciolecia, a zima panować dłużej niż ludzkie życie. Pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają od lat czterema stronami Westeros. Teraz rozegra się ostateczna walka o Żelazny Tron.
Sieć kin Helios zaprosi fanów „Gry o tron” do obejrzenia ostatniego odcinka 7. sezonu serialu oraz pierwszej odsłony nowego sezonu w dniu jej polskiej premiery – w poniedziałek, 15 kwietnia br. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:00 we wszystkich kinach sieci Helios.
Aby otrzymać bezpłatne podwójne zaproszenie na seans należy dokonać rejestracji pod adresem Got.Helios.pl i odebrać je osobiście, w kasie wybranego podczas rejestracji kina (w niedzielę 14 kwietnia br., od godziny 10:00). Fakt rejestracji nie będzie gwarantował otrzymania miejsc na sali. Czynnikiem decydującym będzie kolejność fizycznego odbioru biletów w kinie (do wyczerpania puli miejsc). Abonenci HBO GO będą mogli odbierać zaproszenia jako pierwsi, już od soboty, 13 kwietnia br.
Więcej informacji: Helios.pl/pokaz_got
Akcja jest promowana w kinach Helios, w internecie (m.in. Gazeta.pl, Onet.pl, Wp.pl, Google, media społecznościowe), w prasie („Gazeta Wyborcza”), w radiu (Radio Złote Przeboje, Radio Zet) i na nośnikach reklamy zewnętrznej AMS.
Kina Helios już wcześniej prezentowały serialowe premiery na wielkim ekranie. W sierpniu 2017 r. ponad 20 tys. widzów obejrzało finałowy odcinek 7. sezonu „Gry o tron” we wszystkich kinach sieci, w październiku tego samego roku w wybranych kinach odbyły się specjalne pokazy premierowego odcinka drugiej serii polskiej produkcji HBO – „Wataha” i pierwszego odcinka 2. sezonu serialu „Belfer”, a w listopadzie widzowie kin Helios mogli oglądać pierwsze dwa odcinki 5. sezonu serialu „Wikingowie”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *