Kino Polska w HD od 9 marca promocyjnie w Netii

Nadający w jakości HD kanał Kino Polska, którego nadawcą jest Kino Polska TV SA, od 9 marca do 5 kwietnia będzie odkodowany w ofercie Netii. Na co dzień Kino Polska w HD jest dostępny w pakiecie Kino na pozycji EPG nr 140.

 

Kino Polska emituje najciekawsze i najcenniejsze filmy w dorobku polskiej kinematografii. Nadawany od 2003 roku kanał obecnie dociera do ponad 9 milionów gospodarstw domowych w kraju. Kanał nadaje w jakości HD od grudnia 2018 roku.

Hitami ramówki Kino Polska w marcu i kwietniu są m.in.: rewelacyjny polski film akcji 80 milionów, głośne dramaty Bejbi blues i Dzień kobiet, oparty na faktach, wstrząsający thriller Lincz, pełna rubasznego humoru komedia Kac Wawa oraz premierowy program rozrywkowy produkcji własnej – Nowy kabaretowy rejs.

Oprócz Kino Polska w HD w ofercie Netii znajdują się też takie kanały Kino Polska TV SA, jak: Zoom TV (pozycja EPG nr 27), Stopklatka TV (148), Kino TV (168), Kino Polska Muzyka (240) oraz kanały premium pakietu FilmBox: FilmBox Premium HD (169), FilmBox Extra HD (170), FightBox HD (171), FilmBox Action (172), FashionBox (173), DocuBox HD (174), FilmBox Family (175) i FilmBox Arthouse HD (176).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *