Główna stronaZapowiedzi TV

Kinowe hity po raz pierwszy w Canal+

W lutym CANAL+ przygotował dla swoich widzów prawdziwą rozrywkową ucztę. W programie: biograficzne „McImperium” z brawurową kreacją Michaela Keatona (premiera: sobota, 10 lutego godz. 21:00), francuska komedia „Agentka specjalnej troski” z Danym Boonem po obu stronach kamery (premiera: sobota, 17 lutego godz. 21:00), familijna opowieść „Był sobie pies” w reżyserii twórcy „Czekolady” i „Co gryzie Gilberta Grape’a”, Lasse Hallströma (premiera: niedziela, 18 lutego godz. 15:55) oraz pozycja obowiązkowa dla fanów mocnych wrażeń – „Szybcy i wściekli 8” (premiera: piątek, 23 lutego godz. 21:00). Po raz pierwszy w telewizji.
 
W lutym w CANAL+ po raz pierwszy w polskiej telewizji widzowie zobaczą „McImperium” („The Founder”), czyli wciągającą, opartą na prawdziwych wydarzeniach opowieść o narodzinach jednej z najpotężniejszych marek na świecie – McDonald’s. W roli głównej Michael Keaton („Birdman”, „Spotlight”), a za kamerą reżyser takich filmów jak „Ratując pana Banksa” czy „Wielki Mike”, John Lee Hancock.
Ray Kroc (Michael Keaton) to charyzmatyczny biznesmen, który od lat walczy o swoje pięć minut sławy. Jednak każdy jego pomysł przeradza się w klęskę, a szanse na realizację marzeń maleją z dnia na dzień. Niespodziewanie otrzymuje zamówienie od nieznanej mu restauracji w Kalifornii. Poznaje braci McDonaldów, którzy wymyślili nowatorski system serwowania jedzenia w 30 sekund od złożenia zamówienia. Ray, zachwycony rewolucyjnym pomysłem, namawia braci do stworzenia sieci restauracji w całych Stanach Zjednoczonych. W miarę rozrastania się fastfoodowego imperium, Ray chce mieć coraz więcej władzy. Jak wiele poświęci, aby zbudować najbardziej rozpoznawalną markę na świecie i stać się jedną z największych osobowości XX wieku?
PREMIERA: sobota, 10 lutego, godz. 21:00
W programie również „Agentka specjalnej troski” („Raid dingue”). Nieprzewidywalna komedia dla fanów poczucia humoru rodem z Francji i nie tylko. Reżyserem, a także odtwórcą głównej roli jest jeden z najpopularniejszych francuskich komików – Dany Boon („Jeszcze dalej niż Północ”).
Bohaterem filmu jest dowódca elitarnej jednostki specjalnej RAID (Dany Boon), który od czasu miłosnego zawodu staje się zatwardziałym wrogiem kobiet. Pech towarzyszy mu nie tylko w życiu prywatnym, ale również w pracy. Pewnego dnia otrzymuje zadanie, aby przygotować do egzaminów niezdarną policjantkę (Alice Pol), która marzy o tym by zostać pierwszą kobietą w siłach specjalnych. Na jego nieszczęście nie może się jej szybko pozbyć, bo dziewczyna jest oczkiem w głowie swojego tatusia – Ministra Spraw Wewnętrznych.
PREMIERA: sobota, 17 lutego, godz. 21:00
Nie zabraknie również pozycji dla całej rodziny. „Był sobie pies” („A Dog’s Purpose”) to wzruszająca i krzepiąca opowieść o rezolutnym czworonogu, który niespodziewanie odradza się ponownie w kolejnym psim wcieleniu. Film wyreżyserował szwedzki twórca Lasse Hallström, który ma na swoim koncie takie niezapomniane obrazy jak: „Co gryzie Gilberta Grape’a” czy „Czekolada”.
Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, to fakt. A kto jest najlepszym przyjacielem psa? Bailey, czworonożny bohater tej opowieści nie ma wątpliwości: jego psie życie ma sens tylko u boku pewnego chłopca o imieniu Ethan. Gdy obaj są szczeniakami, wszystko sprowadza się do zabawy. Gdy dorastają, Ethan zamiast za piłką ugania się za dziewczynami, czasem wdaje się w bójkę – wtedy trzeba gryźć wroga w kostkę, a gdy zbije szybę sąsiadów, ktoś musi wziąć winę na siebie. Bailey jest więc szczęśliwy, bo jak każdy pies chce czuć się w życiu potrzebny. Nadchodzi jednak moment, w którym drogi przyjaciół się rozchodzą, a życie Ethana przestaje rozpieszczać. Wtedy Bailey musi wykazać się nad-psią siłą, by odnaleźć przyjaciela i podać mu pomocną łapę
PREMIERA: niedziela, 18 lutego, godz. 15:55
Dla fanów prawdziwej jazdy bez trzymanki CANAL+ przygotował natomiast najnowszą odsłonę kultowego cyklu – „Szybcy i wściekli 8”(„The Fate of the Furious”). Na ekranie plejada gwiazd, m.in.: Vin Diesel, Jason Statham, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Charlize Theron czy Kurt Russell.
Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego życia. To właśnie wtedy pojawia się ona. Tajemnicza kobieta (Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliśmy dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego morza Barentsa – „Szybcy i wściekli” przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos. I uratować tego, który uczynił ich rodziną.
PREMIERA: piątek, 23 lutego, godz. 21:00
Ponadto ​​​w lutym w CANAL+:
Cykl: Weekend mścicieli:
​​​​02.02 – godz. 21:00 – Historia zemsty
03.02 – godz. 21:00 – John Wick 2
04.02 – godz. 23:00 – Wendeta
Cykl: Nastolatek też człowiek:
05.02 – godz. 21:00 – Szkoła moich koszmarów
​12.02 – godz. 21:00 – Cicha woda
​19.02 – godz. 21:00 – Egzamin
​26.02 – godz. 21:00 – ​​​American Honey

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *