Kinowe hity, wciągające seriale i fascynujące serie dokumentalne wiosną w telewizji Metro!

Oceany i morza są dotknięte nadmiernymi połowami ryb i skażeniem odpadami przemysłowymi. Coraz więcej gatunków zostaje zagrożonych w wyniku działalności człowieka. Grupa naukowców obawia się procesu masowego wymierania oraz tego, że niedługo na pomoc może być za późno. W sześcioodcinkowej serii „Na ratunek oceanom” twórcy programu poruszą tematy pogarszającego się stanu oceanów, do których każdego roku trafiają liczone w milionach tony odpadów. To niepokojące zjawisko zagraża życiu morskiemu na całym świecie, a konsekwencje tego mogą być o wiele bardziej tragiczne w skutkach niż możemy sobie wyobrazić. Co nam grozi, jeśli nie przestaniemy zanieczyszczać planety?

 

Dla fanów mroczniejszych historii stacja proponuje drugi sezon „Bates Motel”, jednego z ulubionych seriali widzów telewizji Metro. Dalsze losy seryjnego mordercy, Normana będą jeszcze bardziej zawiłe, a jego patologiczna relacja z matką – znacznie bardziej skomplikowana. Jedno jest pewne, przeszłość coraz częściej będzie o sobie przypominać, rodzina Bates nie będzie spać spokojnie!

Wiosną nie zabraknie również kultowych „Wojen magazynowych”, w których licytacje w niczym nie przypominają tych znanych z eleganckich domów aukcyjnych. Bohaterowie tego emocjonującego programu mają niepowtarzalną okazję do kupienia w ciemno prawdziwych skarbów. Niestety, zdarza się też, że trafiają im się prawdziwe buble. Czy chociaż jednemu z bohaterów programu uda się zarobić fortunę? Każdy z uczestników na to liczy! Oprócz chęci szybkiego zarobku, licytującymi biorącymi udział w tym nietypowym polowaniu, niezmiennie kieruje chęć dobrej zabawy i przeżycia niezapomnianej przygody.

To nie wszystko! Telewizja Metro zaprezentuje też bogatą bibliotekę filmów. Sympatycy dobrego kina będą mogli wybierać spośród takich pozycji, jak: „Człowiek z blizną”, „Pamięć absolutna”, „Wzgórze złamanych serc”, „Wehikuł czasu” oraz „Kryptonim U.N.C.L.E.”. To hity, do których zawsze chętnie wraca każdy znawca dobrego kina!

Włącz telewizję Metro, to będzie udana i emocjonująca wiosna!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *