„Klara kontra świat” i „Maksymalnie” – Nowe kanały w portfolio Abstra

Do portfolio firmy Abstra, największego polskiego niezależnego producenta na platformie YouTube, dołączyły dwa nowe kanały własne – „Klara kontra świat” i „Maksymalnie”. „Klara kontra świat” to vlog fabularny, przedstawiający pełne humoru perypetie życiowe tytułowej Klary – nieśmiałej studentki, która stale zmaga się ze swoim pechem. Z kolei prowadzącym „Maksymalnie” jest trener personalny Maksym Ziółkowski, który nie boi się podejmować prawdziwie ekstremalnych wyzwań. Premierowe odcinki będą pojawiać się na kanałach raz w tygodniu.

 

Vlog fabularny „Klara kontra świat” opowiada o Klarze – miłej i towarzyskiej studentce. Dziewczynę stale prześladuje jednak pech, który spada na nią niczym fatum. Istotną rolę w produkcji odegra rodzina Klary oraz jej barwni przyjaciele, którzy nie zawsze potrafią zrozumieć piętrzącą się stertę problemów głównej bohaterki. W vlogu nie zabraknie tematyki pierwszych randek, miłosnych zawodów czy poszukiwań pierwszej pracy.

Z kolei prowadzący kanał „Maksymalnie” trener personalny Maksym Ziółkowski to człowiek, który gotów jest stawić czoła każdemu wyzwaniu. Jak to jest przez tydzień jeść wyłącznie słodycze? W jaki sposób niepełnosprawni radzą sobie na co dzień? Ile może wytrzymać człowiek poddany chińskiej torturze wodnej? W każdym odcinku Maksym przekracza granice możliwości swojego ciała i psychiki.

 

 

Jednym z celów Abstra jest identyfikowanie i zagospodarowywanie naszymi kanałami kolejnych obszarów tematycznych. Wspólnie uznaliśmy, że na polskim rynku brakuje dobrej produkcji z gatunku „coming of age”. Tak narodziła się „Klara kontra świat”. Dzięki formatowi vloga fabularnego widzowie mogą jeszcze bardziej utożsamiać się z główną bohaterką. Z kolei prowadzący „Maksymalnie” Maksym Ziółkowski to człowiek, który nigdy nie odpuszcza. W opublikowanym kilka dni temu filmie pobił nawet rekord świata. A to dopiero jedna z pierwszych produkcji na jego kanale powiedział Rafał Masny, członek zarządu Abstra i jeden z założycieli Abstrachuje.tv.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *