Internet & Gry - Reklama

"Klatka po klatce” – zadebiutował nowy program Wirtualnej Polski o MMA

Wirtualna Polska rozpoczęła emisję nowego autorskiego programu poświęconego tematyce MMA “Klatka po klatce”. Dzięki współpracy z KSW oraz innymi dużymi federacjami sportów walki (m.in. ACB) użytkownicy będą mogli zobaczyć skróty walk, najlepsze akcje i wypowiedzi zawodników oraz postaci ze środowiska MMA. Program dostępny będzie w całości i fragmentach w serwisie WP SportoweFakty oraz na stronie głównej Wirtualnej Polski.
 
Prowadzącymi 20-minutowy format wideo są: dziennikarz WP SportoweFakty Artur Mazur – jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy sportowych w Polsce zajmujących się mieszanymi sztukami walki oraz mistrz KSW wagi piórkowej – Marcin “The Polish Zombie” Wrzosek.
MMA w Polsce to fenomen. Podkreśla to organizacja gali KSW 39 na PGE Narodowym.  
WP SportoweFakty zawsze należały do mediów najbardziej zaangażowanych w promocję tej dyscypliny w Polsce. Chcemy dalej rozwijać ten kierunek widząc, jakie zainteresowanie MMA generuje wśród naszych czytelników. Dodatkowo jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z KSW, która pozwoli naszym odbiorcom na dostęp do wysokiej jakości treści wideo stwierdził Michał Kołodziejczyk, redaktor naczelny WP SportoweFakty. 
Od lat czekałem na pierwszy program newsowo-publicystyczny w całości poświęcony MMA, dyscyplinie, którą tworzymy w tym kraju. Rozmawialiśmy z wieloma przedstawicielami mediów. Cieszę się, że razem z Wirtualną Polską i WP SportoweFakty tworzymy historię powiedział Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW.
Najbliższa gala KSW, która odbędzie się 27 maja na PGE Narodowym, będzie niezwykle istotnym wydarzeniem dla polskiej sceny MMA, dlatego pierwsze dwa odcinki programu zostaną wyemitowane tydzień po tygodniu (23 oraz 30 maja) o godzinie 8. W kolejnych odsłonach, program będzie pojawiał się we wtorkowe poranki co dwa tygodnie.
Kiedy pojawiła się oferta, byłem bardzo podekscytowany możliwością pracy dziennikarskiej. Nie ukrywam, że po zakończeniu kariery sportowej chciałbym zająć się show-biznesem. Myślę, że to jest świetna okazja, żeby zdobyć doświadczenie. Praca u boku cenionych w branży dziennikarzy to dla mnie szansa, ale też wielkie wyróżnieniepowiedział Marcin Wrzosek. – Do tej pory bawiłem się w domowe produkcje kręcone jedną kamerą. Teraz wskoczyłem do wielkiego profesjonalnego studia ze świetną ekipą. Mam wrażenie, że ten program okaże się wielkim hitem – dodał.
W pierwszym odcinku w studiu Wirtualnej Polski gościli: współwłaściciel KSW Maciej Kawulski oraz Łukasz “Juras” Jurkowski – komentator, który wraca do klatki podczas gali KSW 39.
Link do programu https://sportowefakty.wp.pl/mma/wideo/29176/klatka-po-klatce-1-zapowiedz-ksw-39-colosseum-maciej-kawulski-ukasz-jurkowski 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *