MediaPolsatZapowiedzi TV

„Klinika Skeczów Męczących” znów otwarta od 7 marca w Polsacie

Najlepsza terapia śmiechem wiosną w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie. Nowe skecze, przezabawne wizyty w salonie stylisty fryzur, satyryczny przegląd wiadomości z Polski i świata oraz muzyczne niespodzianki. Do tego oczywiście plejada gwiazd i wyjątkowych gości, z którymi Kabaret Skeczów Męczących zadba o znakomitą rozrywkę i dobry humor widzów. „Klinika Skeczów Męczących” otwiera się na wiosnę od 7 marca, aby znów leczyć żartami!

 

Autorska formuła stworzona przez Kabaret Skeczów Męczących łączy elementy z programów stricte kabaretowych z tymi znanymi z rozmaitych talk-show, a ich podstawą są szalone pomysły, mnóstwo pozytywnej energii i duże poczucie humoru. Karol Golonka, Marcin Szczurkiewicz, Jarosław Sadza i Michał Tercz zapraszają gości nie tylko ze świata kabaretu i odważnie poruszają najbardziej aktualne tematy, dzięki czemu każdy odcinek jest pełen zaskoczeń.

W drugiej edycji kabaretowego show nowe będą nie tylko skecze i żarty, ale także i stali rezydenci programu. W tej roli Kabaret Moralnego Niepokoju, czyli Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Przemysław Borkowski i Rafał Zbieć. Poza nimi Kabaret Skeczów Męczących zawsze też może liczyć na mocną ekipę przyjaciół ze sceny kabaretowej.

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących” od 7 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *