„Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” – nowe odcinki w Cartoon Network

Fani błyskotliwych wynalazków będą mogli cieszyć się nowymi przygodami Flinta Lockwooda! Zabawny naukowiec stworzy własne wirtualne alter ego i nieoczekiwanie zyska potężnego rywala. Premierowe odcinki drugiego sezonu „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” już od 11 lutego w Cartoon Network.

 

Kreskówka przedstawia losy nastoletniego naukowca, który dzięki wielkiej wyobraźni i talentowi codziennie realizuje swoje pomysłowe plany. W tworzeniu kolejnych wynalazków wspiera go najlepsza przyjaciółka i szkolna pogodynka – Sam. Tę dwójkę łączy wielka pasja, ale też niechęć do sardynek, które w ich miasteczku są wprost uwielbiane.

W nadchodzących odcinkach Flint, chcąc zyskać rozmówcę, który dorównałby mu intelektem, stworzy siebie samego w wersji wirtualnej.  Niestety, alter ego wymknie się spod kontroli, a mieszkańcy Morskich Zdrojów zaczną dostawać wiadomości od tajemniczego nadawcy.

Premiera nowych odcinków drugiego sezonu serialu „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” 11 lutego w Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 18:05.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *