Radio

Kolejna edycja “Turnieju Miast” w Radiu Pogoda

Aż do 11 marca 2020 r. w Radiu Pogoda potrwa kolejna odsłona popularnego “Turnieju Miast” – od poniedziałku do piątku dwójka słuchaczy rywalizuje w nim o nagrody, zbierając punkty dla swojej miejscowości. W zwycięskim mieście zespół stacji zorganizuje wyjątkową potańcówkę. Od połowy lutego br. zabawę wspiera kampania promocyjna prowadzona na nośnikach reklamy zewnętrznej, w prasie i internecie.

 

 

 

 

 

Gdzie odbędzie się kolejna potańcówka Radia Pogoda – w Warszawie, Poznaniu, Opolu, Bydgoszczy, Katowicach, Gdańsku, Wrocławiu, a może w Krakowie? Zdecyduje o tym finał “Turnieju Miast”, czyli konkursu antenowego rozgrywanego w Radiu Pogoda. Od początku lutego mieszkańcy miejscowości, w których nadaje stacja, zbierają w nim punkty dla swoich miast. Od poniedziałku do piątku w “Pogodnym Poranku Radia Pogoda” autorzy najciekawszych zgłoszeń internetowych, pochodzący z dwóch różnych miast, rywalizują o nagrody – gadżety Radia Pogoda i właśnie cenne punkty dla swojej miejscowości.

Szczegóły na temat zabawy wraz z regulaminem można znaleźć na stronie www.radiopogoda.pl.
“Turniej Miast” promowany jest w specjalnej kampanii – od połowy lutego br. reklamy konkursu można zobaczyć na nośnikach reklamy zewnętrznej AMS w miastach nadawania stacji, a także w lokalnych wydaniach “Gazety Wyborczej” oraz na Facebooku. Działania wspiera też autopromocja na www.radiopogoda.pl i na profilu stacji na Facebooku. Za kreację i planowanie kampanii odpowiadał dział promocji Grupy Radiowej Agory

Radio Pogoda nadaje w 8 miastach, a także w internecie i aplikacji mobilnej. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią przeboje sprzed lat – zarówno dobre aranże, jak i świetne teksty, tworzące ponadczasową muzyczną klasykę. Na antenie Radia Pogoda można usłyszeć utwory z kilku dekad XX wieku – od lat 30. do 70.; od Adolfa Dymszy, przez Beatlesów, po Zbigniewa Wodeckiego. Audycje stacji prowadzą m.in. Zygmunt Chajzer i Robert Janowski.

www.radiopogoda.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *