Kolejna walizka z forsą od TTV już 27 sierpnia

Przed nami pierwsza premiera jesiennej ramówki telewizji TTV. Już w najbliższą niedzielę poznamy kolejną rodzinę, która znajdzie pod swoimi drzwiami walizkę pełną pieniędzy.

DZIEŃ, W KTÓRYM POJAWIŁA SIĘ FORSA  to poruszający i budzący emocje program, który wprowadza rewolucję w życiu uczestników. Tym razem walizka wypełniona gotówką trafi do Piły pod drzwi Andżeliki i Bartka, małżeństwa z dziesięcioletnim stażem i dwójką dzieci. Bartek, z wykształcenia elektryk-budowlaniec, pracował w firmie remontowej swojego brata bliźniaka. Pół roku temu uległ w pracy poważnemu wypadkowi i rodzina została bez stałego i pewnego źródła dochodu. Andżelika, dotychczas przebywająca w domu, pragnie otworzyć wymarzoną  pracownię krawiecką i zarabiać na swojej pasji. Dotychczas nie miała środków na założenie firmy i pierwsze inwestycje.

Czy gotówka, którą otrzymali sprawi, że lekką ręką wydadzą ją na zachcianki, o których spełnieniu mogli dotychczas tylko marzyć?  Czy Bartek i Andżelika będą umieli zachować zimną krew i odróżnią  co jest naprawdę ważne, a co jest tylko fanaberią? Jak na pojawienie się pieniędzy zareaguje mieszkający w sąsiednim domu brat bliźniak?

Dla uczestników programu dysponowanie tak dużą gotówką jest nową, nieznaną sytuacją. Ich zmaganiom z boku będzie kibicował i podpatrywał Przemek Kossakowski, który wielokrotnie konfrontował się z nowymi wyzwaniami.

Premiera: 27 sierpnia, niedziela, godz. 22:00

Powtórka: 28 sierpnia, poniedziałek, godz. 20:05

Zapowiedź : http://ttv.pl/aktualnosci,926,n/kossakowski-w-dzien-w-ktorym-pojawila-sie-forsa,238887.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *