MediaTVPZapowiedzi TV

Kolejne emocjonujące starcie w „Bake Off Junior”

W niedzielę o godz. 15:15 Dwójka zaprasza na najbardziej apetyczny program TVP – „Bake Off Junior”. W ósmym odcinku słodkiej batalii uczestnicy przygotują niezwykłe dekoracje z masy cukrowej.

 

 

W ósmym odcinku „Bake Off Junior” młodzi cukiernicy staną przed kolejnymi zadaniami. Tym razem będą musieli wykazać się niezwykłą precyzją podczas wykonywania ozdób z masy cukrowej. Kto okaże się zwycięzcą odcinka, a kto będzie musiał opuścić program? Przekonamy się w najbliższą niedzielę, 28 października o godz. 15:15 w TVP2.

Do walki o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków „Bake Off Junior” i 25 tysięcy złotych stanęło 12. dzieci w wieku 8 – 14 lat. Jurorzy programu – Michał Bryś i Krzysztof Ilnicki przygotowali aż 20 konkurencji, w trakcie których ocenią umiejętności, wyobraźnię i kreatywność uczestników pierwszej polskiej edycji „Bake Off Junior”.

Debiutująca w programie Ida Nowakowska wspólnie z dotychczasową prowadzącą, Marceliną Zawadzką, dbają o atmosferę, komfort i dobre samopoczucie juniorów na planie.

„Bake Off Junior”. Niedziela , 28 października, godz. 15:15. TVP2


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *