MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Kolejne gwiazdy „Wielkiego gotowania” w TVN

Już tylko kilka dni dzieli nas od wyjątkowego kulinarnego show w czasach kwarantanny. Kolejne gwiazdy zdecydowały się zaprosić widzów do swojej kuchni. Popisowe przepisy w „Wielkim gotowaniu” zaprezentują między innymi Joanna Krupa, Monika Olejnik, Małgorzata Socha oraz Agata Młynarska!

 

 

 

To będzie niezwykle pyszna sobota! Już o godz. 11:30, zaraz po „Dzień Dobry TVN” rozpoczniemy “Wielkie gotowanie”. W trakcie dwugodzinnego programu na żywo połączymy się widzami z całej Polski. Każdy będzie miał możliwość zaprezentować swoje ulubione potrawy w autorskiej wersji.

Wciąż można zgłosić się do akcji, wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie www.tvn.pl/wielkiegotowanie.

Żeby wziąć udział w wydarzeniu, będziesz potrzebować komputera lub smartfona z dostępem do stałego łącza internetowego oraz aplikacji Zoom.

Na widzów „Wielkiego gotowania” czekają także liczne atrakcje w postaci gości specjalnych! Zaproszenie do kulinarnej przygody przyjęły między innymi Joanna Krupa, Monika Olejnik, Małgorzata Socha oraz Agata Młynarska. Jakimi przepisami pochwalą się na antenie? Swoje kulinarne triki pokażą także Magda Gessler i Anna Starmach. Niecodzienne duety w kuchni stworzą z kolei Michel Moran i Ewa Drzyzga oraz Mateusz Gessler i Dorota Wellman.

„Wielkie gotowanie” na żywo już w sobotę o godz. 11:30 w TVN!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *