MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Nowy program „Waga ciężka” w TVN Turbo

Dwie firmy, setki kilometrów do przejechania i zaskakujące ładunki do przewiezienia. W niedzielę 3 maja TVN Turbo startuje z nowym programem „Waga ciężka”, w którym zajrzymy za kulisy biznesu transportowego.

 

 

 

Jakie wyzwania stawiają przed naszymi bohaterami wymagający klienci? Jak ekipy radzą sobie z nietypowymi ładunkami i goniącym czasem? Czy na tym interesie da się zarobić?

Dziś transport lądowy jest wstanie dostarczyć niemal każdy ładunek. Wiąże się to jednak ze skomplikowanymi procesami logistycznymi podczas planowania tras oraz piętrzącymi się problemami w trakcie przejazdu.

W programie „Waga ciężka” będziemy śledzić codzienne zmagania pracowników zarówno dużego przedsiębiorstwa transportowego, jak i małej, lokalnej firmy. Nasze kamery będą towarzyszyły im w trasie, w biurze, w warsztacie. Z jakimi wyzwaniami muszą zmagać się każdego dnia?

TVN Turbo dysponuje niezwykle bogatą biblioteką treści, obejmującą programy rozrywkowe, poradnikowe, motoryzacyjne, edukacyjne i wiele innych pozycji programowych, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród widzów!

W naszej ramówce znajdziecie wiele premier. We wtorki „Zawodowi handlarze”, nikt nie zna się na samochodach tak jak oni. To prawdziwi pasjonaci, którzy nawet ze sterty złomu potrafią wyłowić prawdziwe motoryzacyjne okazje. W środy „Wyburzacze”, w tym sezonie prezentujemy zupełnie nowych fachowców i niespotykane dotąd w programie metody wyburzania . Kolejna propozycja to „Megatransporty”, czyli przygody z transportem ponadgabarytowym. Fachową poradą służy niezawodny Adam Kornacki, który z sukcesami pomaga klientom znaleźć wymarzone auto w programie „Zakup kontrolowany za granicą”. Naszym oczom nie umkną „Najlepsze premiery motoryzacyjne”, ranking najważniejszych premier prezentujemy w soboty. Widzowie mogą liczyć na rzetelne oceny.

Stanowimy nieprzebrane źródło wiedzy i rzetelnej informacji, zarówno tej motoryzacyjnej, jak i technologicznej. Od poniedziałku do piątku przekazują te treści Marcin Orzepiński i Kacper Jeneralski w „Raporcie Turbo” oraz w sobotę redakcja „Raportu Technologicznego”. Dodatkowo w każdą niedzielę, zapraszamy na „Raport końcowy”, czyli najciekawsze, wyselekcjonowane informacje z całego tygodnia.

Nowy program „Waga ciężka” w niedzielę 3 maja  w TVN Turbo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *