Kolejne niespodzianki z planu 10. sezonu The Walking Dead! (wideo)

Z tygodnia na tydzień fani uniwersum zombie są coraz bliżej premiery 10. sezonu The Walking Dead, a to oznacza, że czas na kolejną ciekawostkę zza kulis świata żywych trupów! Tym razem FOX ujawnia wideo z Samanthą Morton w roli głównej. Aktorka pokazuje zaplecze kręcenia serialu i zapowiada, że tegoroczny sezon będzie ekscytujący, ale również przerażający!

 

 

 

 

Już w październiku nad światem zagoszczą czarne chmury (i nie będzie to oznaka pierwszych dni jesieni). Od 7 października niebezpieczeństwo stanie się codziennością, bo na kanale FOX pojawi się 10. sezon budzącego grozę serialowego klasyka – The Walking Dead!

Tym razem FOX przygotował wideo, w którym Samantha Morton, odtwórczyni roli Alfy, zapowiada najnowszy sezon serialu. Co ujawniła aktorka? Tego można dowiedzieć się w poniższym filmie:

 

 

W dziesiątym sezonie The Walking Dead akcja toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii, kiedy to podczas ostrej zimy grupa ocalałych odważyła się przejść na terytorium Szeptaczy. Bohaterowie wciąż zmagają się z następstwami potwornego pokazu mocy Alfy (Samantha Morton) i niechętnie respektują nowe granice, które zostały im narzucone. Ocaleni zbierają siły i formują szyki, przygotowując się do nieuniknionej bitwy.

Szeptacze są jednak dużo większym zagrożeniem, przy którym bledną wszystkie dotychczasowe wyzwania, z jakimi kiedykolwiek zmagali się Ocaleni. Nadchodząca walka wydaje się być skazana na przegraną. Wszechobecne pytania o plan działania i paraliżujący strach zarażają grupę, doprowadzając do paranoi i konfliktów, które dla Ocalałych okazują się nie lada testem. Nadzieja, że cywilizacja może przetrwać w świecie wypełnionym umarłymi, wisi na włosku…

Co wydarzy się w 10 sezonie The Walking Dead? Tego będzie się można dowiedzieć już 7 października o godzinie 22:00 na kanale FOX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *