MediaTVPZapowiedzi TV

„Koło Fortuny” powraca do TVP2

Po długiej przerwie, już jutro na antenę TVP2 powraca znany i lubiany teleturniej „Koło Fortuny”. Polskie “Koło Fortuny” poprowadzi Rafał Brzozowski oraz Izabella Krzan.

 

 

 

Teleturniej Koło fortuny znany jest telewidzom Programu 2 z lat 1993 – 1998 i 2007 – 2009. Koło fortuny, to jeden z najlepszych teleturniejów w historii telewizji na całym świecie, od 1975 roku nieprzerwanie emitowany w USA.

W 2016 roku Koło Fortuny ponownie zagościło z sukcesem w Niemczech, Holandii i Turcji. Natomiast w Hiszpanii emitowana będzie 15 seria teleturnieju, w Gruzji 6, a w Grecji 4. Gwarantowane wielkie emocje, cenne nagrody i dobra zabawa.

Współczesna scenografia, formuła wzbogacona o akcenty muzyczne w wykonaniu obecnego w studio bandu składa się na nowoczesne, dynamiczne show łączące elementy rywalizacji i dobrej rozrywki.

Polskie “Koło Fortuny” poprowadzi Rafał Brzozowski. Obok niego zobaczymy Izabellę Krzan – Miss Polonia 2016.

W programie bierze udział trzech zawodników. Uczestnicy kręcą kołem, a następnie odgadują hasła typując spółgłoskę za określoną sumę pieniędzy znajdującą się na kole.

Jeśli zawodnik wytypuje prawidłowo, to może za zgromadzone przez siebie pieniądze kupić samogłoskę. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło w rundzie, zatrzymuje wygraną i z najwyższą kwotą pieniędzy na koncie wchodzi do finału, w którym może wygrać samochód osobowy lub wysoką nagrodę pieniężną.

„Koło Fortuny” w niedzielę o godz. 14.40 oraz od poniedziałku do piątku o godz. 16.30

2 komentarze do “„Koło Fortuny” powraca do TVP2

  • Niespodzianka w maju 2021 bylam na szczepieniu covid-2 bedac po szczepieniu 15 minut w osobnej sali dla umilenia czasu na duzym ekranie podawane bylo “kolo fortuny” z Polski miedzy innymi w j. ang. i wywiad z prowadzacymi. Pozdrowienia z Pensylwani.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *