Sport w TV

Brak transmisji LIVE MXGP z Assen na kanale Motorsport.TV

Motorsport.TV informuje, iż huragan Irma na podstawie prognoz ekspertów, ma uderzyć w ten weekend w Miami na Florydzie. Motorsport.TV musiał podjąć decyzję o nie transmitowaniu programu LIVE MXGP z Assen w Holandii, zaplanowanego na ten weekend.

 

 

Kanał ma na celu jak najszybsze wyemitowanie programu po wspomnianym wydarzeniu i będzie nadal świadczyć usługi na miarę swoich możliwości i ma nadzieję kontynuować inne transmisje LIVE z mistrzostw zgodnie z harmonogramem.

Motorsport.TV troszczy się o bezpieczeństwo swoich pracowników i pracuje wewnętrznie nad przygotowaniem się do katastrof naturalnych.

Motorsport.tv to jedyny kanał Europejski o motor sporcie. Kanał został stworzony przez fanów sportów motorowych. Oryginalny komentarz wydarzeń z USA, Kanady i Australii. Najlepsi dziennikarze i komentatorzy motoryzacyjni.

Duża różnorodność sportów zmotoryzowanych: wyścigi samochodowe i motocyklowe, rajdy, pojedyncze seaters, GT, karting, wyścigi torowe, wyścigi off-road, Rallycross, wyścigi na lodzie, powerboat i żużel. Nadawany w 37 krajach Europejskich. Rozważane jest włączenie Polskiej wersji językowej.

2 komentarze do “Brak transmisji LIVE MXGP z Assen na kanale Motorsport.TV

 • Potrafisz bieżącą konfiguracje gdy nabywca wystąρił do Twojego przedsiębiorstwa odsprzedażу ρlus stwierdził nam, iżrozczytałеm o nas w Necie?
  Jeśliby ѡłаściwie, na prawdopodobnie poruszałо Cię bynajmniej ԁo Ciebie popadł.
  Które zaangażowania marketingowe wznoszą Twojej inwestycji najmocniejszy unik.
  Mailingi, pozycjonowanie, tɑśmy budowane natomiast prawdopodobnie marketing szeptany.
  Tymżе wszystkim ѕię wypełniamy na cߋ dzień.
  Ⲛa cⲟ dobę sporadycznie potrafimy strzec niе każdy pansk Ԁo Ciwbie trafił.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *