Zapowiedzi TV

Kolorowe "Oddbods" ponownie bawią w Boomerangu

Nikt nie zapewnia tyle dobrej zabawy, co one! Szalone i urocze stworki Oddbods wracają, by znów zaskakiwać swoimi niezwykłymi przygodami. Siedmioro absolutnie unikalnych bohaterów, już od 4 września zagości ponownie na antenie Boomeranga.
 
Kolorowe Oddbods to seria krótkich animowanych historii z tytułowymi stworkami w roli głównej. Skecze przedstawiają różne sytuacje zżycia bohaterów, które idealnie oddają świat małych dzieci i ich codziennych zmagań. Barwne opowiadania mogą posłużyć jako świetny materiał edukacyjny dla rodziców, by w zrozumiały sposób dla maluchów, przekazać im jak powinni się zachować w określonych sytuacjach, a czego lepiej nie robić, by uniknąć kłopotów.
W nowych odcinkach Slick, Fuse i Newt przeżyją wspólnie niesamowitą przygodę w lesie. Fuse będzie chciał udowodnić swoim przyjaciołom, że bez smartfonów, laptopów i innych elektronicznych zabawek też można się świetnie bawić. Szybko okaże się, że nie należy przesadzać w żadną stronę i technologiczne gadżety potrafią czasem wyciągnąć z niezłych tarapatów, nawet jeśli jest to atak wielkiego niedźwiedzia. Z kolei Pogo przekona się, że nieroztropne korzystanie z cudzych sprzętów nigdy nie kończy się dobrze. Lekkomyślny stworek postanowi zabawić się stworzonym przez Bubbles urządzeniem zmieniającym rozmiar, co wywoła lawinę nieoczekiwanych zdarzeń.
Do miasteczka Oddbods przybędzie też ekipa filmowa poszukująca nowego aktora, a Slick postanowi za wszelką cenę zdobyć posadę. Tymczasem, uwielbiający jedzenie i spanie Zee zupełnym przypadkiem wykaże się największym talentem aktorskim.
Premiera nowych odcinków drugiego sezonu serialu „Oddbods” w poniedziałek 4 września na kanale Boomerang.
Emisja codziennie od poniedziałku do piątku o 12:50.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *