Macademian Girl prowadzącą "Królowych second-handów" w Lifetime (wideo)

Tej jesieni firma medialna A+E Networks zrealizuje pierwszy polski program w historii telewizji Lifetime pt. „Królowe second-handów”. W każdym odcinku tej modowej serii dwie uczestniczki będą rywalizować ze sobą na najlepsze kreacje. Format jest oparty na autorskim pomyśle zespołu A+E Networks. Za produkcję programu odpowiada firma Endemol Shine Polska. Ze strony A+E Networks producentem nadzorującym jest Agnieszka Kubiak, dyrektor ds. lokalnych produkcji. Program poprowadzi jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych Tamara Gonzalez Perea – Macademian Girl.

Sklepy z odzieżą używaną cieszą się dużą popularnością wśród Polaków. Ubieranie się w nich jest postrzegane nie tylko, jako coś przystępnego na każdą kieszeń – nierzadko jest też decyzją świadomego konsumenta umotywowaną etycznymi bądź prośrwiskowymi przesłankami. W second-handzie można też znaleźć coś oryginalnego, innego niż propozycja z sieciówek. Widzowie telewizji Lifetime zobaczą niebawem, w jaki sposób uczestniczki programu poradzą sobie z presją czasu i tematem zadania, aby stworzyć zwycięską stylizację za niską cenę.
Izabella Wiley, dyrektor generalna na Europę Środkowo-Wschodnią w A+E Networks powiedziała „W A+E Networks doceniamy i zachęcamy kobiety do tego, by wyrażały siebie w kreatywny i odważny sposób. Bez wątpienia, moda jest jednym z narzędzi, które im to umożliwia. „Królowe second-handów” to pierwszy polski program w telewizji Lifetime i jedna z pierwszych produkcji ukazująca fenomen second-handów w naszym kraju. Mamy nadzieję, że program nie tylko zaciekawi naszych widzów, ale też ich zainspiruje”.
„Pomysł programu to odpowiedź na społeczny trend, jaki wytworzył się w ostatnich latach, wśród kobiet – poszukiwaczek wyjątkowych, oryginalnych ubrań, za niewielkie pieniądze. „Królowe second-handów” to program skrojony na miarę dzisiejszej fashionistki – kobiety świadomie kształtującej uliczną estetykę i zmieniającej sposób myślenia o sklepach z odzieżą używaną. Zdecydowaliśmy się pokazać ten świat od kulis, aby zwrócić uwagę widzów na to ciekawe zjawisko” mówi Ryszard Sibilski, prezes Endemol Shine Polska.
Firma Endemol Shine Polska, producent programu „Królowe second-handów” odpowiada również za realizację tytułów takich jak „Twoja twarz brzmi znajomo”, „The Brain. Genialny umysł” czy „MasterChef”. Ze strony A+E Networks producentem nadzorującym jest Agnieszka Kubiak, dyrektor ds. lokalnych produkcji, a Małgorzata Perkowska z Endemol Shine Polska. Reżyserem jest Szymon Łosiewicz.
Program „Królowe secondhandów” będzie trzecią lokalną produkcją A+E Networks w Polsce tej jesieni – pozostałe premiery będą miały miejsce w telewizji Crime+Investigation (Polskie zabójczynie) oraz HISTORY (Poszukiwacze zaginionej prawdy).


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *