Internet & Gry - Reklama

Zmiany w segmencie Parenting i Zdrowie Grupy ZPR Media

Anna Małek została wydawcą segmentu Parenting i Zdrowie w Grupie ZPR Media. Odpowiada za miesięczniki „Zdrowie” i „M jak Mama” oraz serwisy Poradnikzdrowie.pl i Mjakmama.pl. Marta Radzik-Maj objęła stanowisko redaktor naczelnej miesięcznika „Zdrowie”. Nową funkcję łączyć będzie z dotychczasowymi obowiązkami redaktor naczelnej miesięcznika „M jak Mama” oraz serwisu Mjakmama.pl.

 
Anna Małek pracuje w Grupie ZPR Media od ponad 10 lat. Na początku związana była z serwisami o tematyce budowlanej i z zakresu rynku nieruchomości (Muratorplus.pl, Murator Nieruchomości – obecne Tuznajdziesz.pl, Muratordom.pl). W 2011 roku objęła funkcję redaktor naczelnej serwisu Muratordom.pl. Cztery lata później nadzorowała wdrożenie cyfrowej prenumeraty miesięcznika „Murator” i została dyrektorem ds. cyfryzacji prasy. Od lipca 2016 r. – jako wydawca grupy tytułów Parenting – odpowiadała za miesięcznik „M jak mama” i serwis Mjakmama.pl.
Marta Radzik-Maj związana jest z Grupą ZPR Media od stycznia 2007 roku. W redakcji „M jak Mama” pracuje od początku istnienia miesięcznika. Najpierw pełniła funkcję zastępcy naczelnego a w lipcu 2012 roku została redaktor naczelną „M jak Mama”. Od sierpnia 2016 roku kieruje także redakcją serwisu Mjakmama.pl. W „Zdrowiu” zastąpiła Izabellę Radecką, która rozstała się z Grupą ZPR Media. Przed 2007 rokiem Marta Radzik-Maj pracowała w wydawnictwie G+J Polska oraz współpracowała ze Studiem Reportażu Programu I Polskiego Radia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *