Kolorowy październik w Domo+ (wideo)

Z naszymi propozycjami jesiennymi nawet najbardziej melancholijny czas upłynie z uśmiechem na ustach.

Jeśli natchnie Was ochota na odświeżenie swojego wnętrza, w środy o 21:30 polecamy najnowsze wyzwania Tomasza Pągowskiego w odcinkach „Remont w 48h 10”. A w soboty o 18:00 niezastąpione wskazówki Marty Czerkies, jak urządzić mieszkanie kupione w stanie deweloperskim, w programie „Kupione i co dalej 3”. A jeśli po porządkach swojej przestrzeni domowej poczujecie chęć na odpoczynek na łonie natury – to nic straconego. Natalia Sosin-Krosnowska zabierze Was w malownicze polskie krajobrazy, które zdecydowanie warto odwiedzić. W każdą sobotę o 18:30 w nowym sezonie „Daleko od miasta 7” odwiedzamy byłych mieszczuchów, którzy znaleźli spokój i sposób na życie daleko od miejskiego pędu.

„Remont w 48h 10”

Środy/ 21:30/ Domo+

 

 

Remont mieszkania w 48 godzin? Tomasz Pągowski udowadnia, że to możliwe. W kolejnym sezonie programu w każdym odcinku odkrywamy jak szybko można zrobić metamorfozę wybranego pomieszczenia. Urządzenie kuchni? Odnowienie łazienki? Zaaranżowanie pokóju dziecięcego i salon? Wszystko to możliwe jest w 48 godzin.

„Kupione i co dalej 3”

Soboty/ 18:00/ Domo+

 

 

Jak urządzić mieszkanie kupione w stanie deweloperskim? Projektantka wnętrz – Marta Czerkies – pokaże Wam krok po kroku, jak zaplanować i zrealizować tego typu projekt. Różne metraże, różne gusta, jeden cel – poczuć się jak u siebie w domu!

„Daleko od miasta 7” ​​​​

Premiera 3.10.2020

Soboty/ 18:30/ Domo+

 

 

Jak uciec od stresu i hałasu i nauczyć się życia w zgodzie z cyklami natury? Dokąd wyjechać na choć jeden jesienny weekend? Natalia Sosin-Krosnowska przemierza Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu miejsc, które dają wytchnienie od miasta.

„Meblokreacje 5”

Soboty/ 15:30

 

 

Drugie życie dla pozornie bezużytecznych przedmiotó? W piątym sezonie programu na Artura Indykę czekają ciekawe wyzwania. Tworzywem staną się oryginalne przedmioty i materiały takie jak skrzynie wojskowe, z których powstanie designerski regał pod RTV, i dziecięce łóżko, przerobione na serwantkę. Nie zabraknie również rozwiązań w duchu „zero waste”, takich jak wykorzystanie plastikowych słomek jako tworzywa do ramy lustra.

„Pogotowie remontowe Wieśka 4”

Premiera 04.10.2020

Niedziele/ 16:00

Brak doświadczenia w sprawach remontowo-budowlanych, naiwność i zbyt duże zaufanie powodują, że ludzie często stają się ofiarami nierzetelnych firm remontowych. W kolejnym już sezonie programy z pomocą w takiej sytuacji przychodzi ceniony fachowiec Wiesław Skiba. Ponownie wspiera on osoby, które przekonały się na własnej skórze o tym jak nierzetelni mogą być „specjaliści” od remontów.

„Wyzwanie nowe mieszkanie 12”

Premiera 07.10.2020

Środy/ 21:00

Jak kupić mieszkanie na rynku wtórnym? Na co zwrócić uwagę kupując na rynku pierwotnym? Prowadzący – Damian Urbańczyk – radzi, jak wybrać korzystną ofertę na rynku nieruchomości. Przygląda się luksusowo wykończonym apartamentom, sfatygowanym mieszkaniom z drugiej ręki i zupełnie surowym lokalom w stanie deweloperskim.

„Wielkie projekty 17”

Premiera 31.10.2020

Soboty/ 21:00

Kultowa seria dokumentalna pokazująca zmagania prywatnych inwestorów z ambitnymi i oryginalnymi projektami budowlanymi. Kolejne niesamowite i inspirujące historie Brytyjczyków, którzy zrealizowali swoje marzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *