Cyfrowy PolsatMediaZapowiedzi TV

Koncert gwiazd i moc atrakcji na Rodzinnym Pikniku z okazji Dnia Dziecka w Otwocku

Ania Wyszkoni, Kayah, Kamil Bednarek, Urszula, Danzel, Big Cyc i mnóstwo atrakcji dla dzieci – Fundacja Polsat wraz z Powiatem Otwockim i Miastem Otwock przedłużyła Dzień Dziecka i zaprosiła mieszkańców na piknik. W trakcie wielkiej, rodzinnej fety, uczestnicy pikniku bawili się podczas dwóch koncertów odbywających się w Parku Miejskim oraz mogli zakupić cegiełki sprzedawane przez wolontariuszy m.in.: pracowników Telewizji Polsat, Cyfrowego Polsatu oraz Polkomtelu. Dochód z loterii zostanie przekazany na pomoc chorym dzieciom oraz doposażenie oddziału pediatrycznego w Powiatowym Centrum Zdrowia w Otwocku. Koncert transmitowała Telewizja Polsat.

W trakcie emisji pierwszej części koncertu o godzinie 15:00 Telewizja Polsat była liderem w czasie nadawania spośród czterech największych stacji telewizyjnych. Drugą część nadawaną o 19:40 obejrzało ponad milion widzów.

Sobotni Piknik był znakomitą okazją do świętowania dwóch wydarzeń. Po pierwsze – Światowego Dnia Dziecka, a po drugie – otwarcia wyremontowanego w rekordowym tempie trzech miesięcy Oddziału Pediatrycznego w Powiatowym Centrum Zdrowia w Otwocku. Oddział został wyremontowany przez Fundację Polsat, która przeznaczyła na ten cel aż milion złotych. Na kolorowej scenie w Parku Miejskim wystąpiła plejada gwiazd, a wydarzenie poprowadzili: Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor oraz Maciej Rock.

Podczas pierwszej części koncertu, transmitowanej od godziny 15:00, na scenie w Otwocku Arka Noego zaśpiewała swoje najbardziej znane piosenki „Święty uśmiechnięty”, a także „Tato” („Nie boję się…”) i „A gu gu…”. Nie mogło również zabraknąć artystki, która od lat wspiera Fundacją Polsat, czyli Anny Wyszkoni. Wykonała ona utwór „Biegnij przed siebie” oraz pochodzący z ostatniej płyty aktualny radiowy przebój „Nie chcę Cię obchodzić”. Na scenie wystąpili również Joanna i Dariusz Popławscy, wyjątkowi tancerze z Powiatu Otwockiego, którzy w ubiegłym roku zwyciężyli w Mistrzostwach Europy Tancerzy Niewidomych zarówno w stylu standardowym jak i amerykańskim.

W drugiej części koncertu w Otwocku, emitowanej od godziny 19:40, jako pierwszy wystąpił Bednarek ze swoimi wyjątkowymi przebojami „Chwile jak te”, „List” oraz „Talizman”. Następnie scenę przejęła Kayah z hitami: „Prawy do lewego” i „Śpij kochany śpij”. Specjalnie do Otwocka przyjechał Danzel, wielka gwiazda muzyki dance, którego „Pump it up” i „You spin me round” zawsze zwiastują dobrą zabawę. Nie ma chyba drugiego takiego zespołu, który potrafi w swoich utworach ukazać w żartobliwy sposób otaczającą nas rzeczywistość. Big Cyc, bo oczywiście o nim mowa, wystąpił ze swoimi przebojami „Makumba” oraz „Rudy się żeni”. Następnie po raz drugi widzowie mogli usłyszeć Kayah i „Supermenkę” oraz „Po co”. Jako ostatnia podczas Rodzinnego Pikniku z okazji Dnia Dziecka wystąpiła Urszula. Zaśpiewała „Konika na biegunach” oraz „Dmuchawce, latawce, wiatr”.

Podczas Rodzinnego Pikniku z okazji Dnia Dziecka, Fundacja Polsat, która wyremontowała Oddział Pediatryczny PCZ, zorganizowała również loterię charytatywną, w której można było nabyć cegiełki, by pomóc chorym dzieciom i wesprzeć modernizację Oddziału. Wszystkie losy-cegiełki brały udział w losowaniu atrakcyjnych nagród od firm wspierających Fundację: sieci Plus, Cyfrowego Polsatu oraz Telewizji Polsat.

Fundacja Polsat to jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, od dwudziestu lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Do dziś Fundacja objęła swoją pomocą 30 019 małych pacjentów i wsparła finansowo 1201 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd 220 193 624,11 złotych. Więcej informacji o działaniach Fundacji POLSAT – www.fundacjapolsat.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *