MediaSieci kabloweWAŻNE

Koniec History SD/HD, CI Polsat i Romance TV w Telewizji Chopin

Z początkiem stycznia 2018 roku w Telewizji Chopin zostaną wyłączone kanały History SD/HD, CI Polsat oraz Romance TV.

 

HISTORY HD to wyjątkowy kanał rozrywkowo – dokumentalny, który opowiada o niezwykłych ludziach i inspirujących historiach. Zmieniamy postrzeganie przeszłości i teraźniejszości.

W wysokiej jakości programach w zaskakujący sposób koncentrujemy się na charyzmatycznych bohaterach, którzy poszerzają znaczenie terminu „historia”. HISTORY to unikalne połączenie treści na najwyższym poziomie oraz wyróżniającej się jakości wizualnej. Dzięki najnowocześniejszym technikom filmowania i wciągającej narracji przenosimy widzów w sam środek wydarzeń.

Crime+Investigation Polsat to kanał kryminalny, która zabiera widzów w poruszającą podróż do świata zbrodni, intryg i tajemnic. Próbujemy zrozumieć motywy i emocje, które popchnęły ludzi do zbrodni.

Pozwalamy mówić wszystkim stronom, dzięki czemu nasz kanał jest autentyczny.

Namiętna miłość, magia romantyzmu, paląca zazdrość i wzruszające pojednania – w Romance TV przez całą dobę obejrzysz najlepsze europejskie filmy o wielkich uczuciach. Poznaj związki, które łączy miłość, rodzina, przyjaźń lub nienawiść.

Zobacz świat gorących uczuć w malowniczej scenerii najpiękniejszych zakątków świata i w doskonałej obsadzie aktorskiej. Odkryj klasykę kina romantycznego – teraz w Romance TV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *