FlixClassicMedia

Konkurs filmowy FlixClassic – do wygrania warsztaty z Tomaszem Raczkiem

Platforma VOD FlixClassic przedłuża czas na wysyłanie zgłoszeń do konkursu, w którym do wygrania są warsztaty z Tomaszem Raczkiem do 30 listopada 2022 roku.

 

Konkurs polega na nagraniu zapowiedzi wybranego filmu z biblioteki filmowej flixclassic.pl. Trailer nie powinien być dłuższy niż 60 sekund. Wideo wraz ze zgłoszeniem można przesyłać na stronie www.warsztatyzraczkiem.pl.

Otrzymujemy wiadomości z prośbą o przedłużenie czasu przesyłania zgłoszeń. I choć spłynęło do nas już wiele świetnych pod kątem merytorycznym prac, to postanowiliśmy ugiąć się pod prośbą naszych widzów. Do końca listopada czekamy na zgłoszenia osób zainteresowanych rywalizowaniem o udział w warsztatach podkreśla Małgorzata Markiewicz, Head of marketing FlixClassic.

Z nadesłanych zgłoszeń jury konkursu wybierze kilkudziesięciu autorów najlepszych zwiastunów, którzy otrzymają zaproszenie na warsztaty z Tomaszem Raczkiem. Podczas warsztatów zwycięzcy w konkursie dowiedzą się, jak tworzyć atrakcyjne treści oraz ciekawie opowiadać o filmach.

Następnie na uczestników będzie czekać zadanie kreatywne, w którym będą mogli wykorzystać zdobytą wiedzę. W domowym zaciszu opracują do 10 wybranych filmów znajdujących się na platformie FlixClassic. Ich trailery wzbogacą merytorycznie serwis i zostaną umieszczone w formie recenzji do filmów na platformie FlixClassic już w pierwszym kwartale 2023 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *