„Kontrola 2” od 21 grudnia w Player.pl! (teaser)

Już 21 grudnia w serwisie Player.pl zadebiutuje druga seria „Kontroli”. Pierwszy sezon okazał się międzynarodowym hitem i wygenerował ponad 50 milionów wyświetleń. W jakość oraz energię, która towarzyszyła temu projektowi uwierzył również Player, który zaproponował twórcom kontynuację historii. Premiera ośmioodcinkowej serii Player Original już 21 grudnia, w każdy wtorek i czwartek emitowane będą dwa odcinki serialu.

 

Gdy uczucia wymykają się spod kontroli…

W nowym sezonie los ponownie krzyżuje drogi Natalii i Majki – dziewczyn, dla których przypadkowe spotkanie okazało się przełomowe i dało początek młodzieńczej miłości, spontanicznej i burzliwej. Teraz, kiedy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, w ich życiu nadchodzi moment refleksji i podsumowań. Natalia mierzy się z zawirowaniami w długoletnim związku, Majka z kolei jest tuż przed wyjazdem na semestr do Hiszpanii. Mimo to, postanawiają zawalczyć o swoje szczęście.

 

 

Decydując się na ten projekt, daliśmy twórcom pełną swobodę. Ten serial jest głosem młodego pokolenia, więc to oni potrafią opowiedzieć tę historię najlepiej. Dlatego kontynuację „Kontroli” realizowała niemalże w całości ta sama ekipa, która pracowała przy pierwszej serii. Ta opowieść angażuje, święta będą idealnym czasem, by śledzić losy Natalii i Majki oraz ich niełatwej relacji.komentuje Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl.

W rolach głównych Adrianna Chlebicka i Ewelina Pankowska. Do obsady nowych odcinków dołączyli między innymi Adrianna Biedrzyńska, Dorota Stalińska oraz Jędrzej Hycnar.

Produkcja autorstwa i w reżyserii Nataszy Parzymies, początkowo powstała jako etiuda szkolna. Serial okazał się międzynarodowym hitem, który docenili widzowie na całym świecie, między innymi z Brazylii, Indii, USA i Chin.

W kontynuacji popularnego serialu widzowie w głównych rolach zobaczą Adriannę Chlebicką (Natalia), Ewelinę Pankowską (Majka), Jędrzeja Hycnara (Kacper), Michalinę Robakiewicz (Paulina), Jakuba Sielskiego (Kuba), Joannę Połeć (Wera), Anu Czerwińskiego (Franek), Annę Krotoską (matka Natalii), Adriannę Biedrzyńską (matka Pauliny), Dorotę Stalińską. Gościnnie pojawią się również Dorota Segda, Magdalena Boczarska, Katarzyna Gniewkowska, Cezary Żak oraz Agata Różycka.

Premiera ośmioodcinkowej serii Player Original już 21 grudnia, w każdy wtorek i czwartek emitowane będą dwa odcinki serialu

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Natasza Parzymies, a realizuje Natalia Grzegorzek z Koskino. Producentem ze strony Playera jest Marta Pasławska. Za zdjęcia odpowiada Filip Pasternak.

Player Original to produkcje własne Playera, realizowane specjalnie na zamówienie serwisu i dostępne ekskluzywnie w Playerze. Do tej pory w bibliotece znalazły się: seria „Chyłka”, seriale: „Skazana”, „Szadź”, „Żywioły Saszy – Ogień”, „Nieobecni”, „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komedy”, „Mamy to!”„Top Model. Front Row” czy ostatnio reality show “Prince Charming”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *