MediaTelekomunikacja - Telefony - PromocjeZapowiedzi TV

Koreańskie produkcje od SBS dostępne już w MagentaTV

Wciągające, zaskakujące, poruszające – takie są właśnie koreańskie seriale, które cieszą się dużym zainteresowaniem również w Polsce. Od dziś wiele odcinków wciągających seriali i dramatów koreańskich od SBS – wiodącego nadawcy i producenta filmowego – dostępnych jest już w MagentaTV. Kolekcja będzie dostępna dla klientów posiadających Pakiet L w MagentaTV, ale specjalnie z okazji Świąt jest ona dostępna do 28 grudnia bez dodatkowych opłat dla wszystkich korzystających z telewizji od T-Mobile.

 

Jesienno-zimowe wieczory sprzyjają temu, aby spędzać je w domowym zaciszu – oczywiście pod kocem, z kubkiem gorącej herbaty i ciekawymi serialami. Dla tych, którzy chcieliby poszerzyć swoją listę o nowe, podbijające serca widzów w Polsce oraz Europie produkcje koreańskie, mamy dobre wieści – już od dziś w MagentaTV są dostępne popularne seriale i dramaty wiodącego nadawcy i producenta SBS. Łącznie do kolekcji trafi ponad 270 odcinków takich tytułów jak: One the Woman, Dr. Romantic, Doctor Detective, Remember, Innocent Defendant, Taxi Driver oraz wielu innych seriali, a także ponad 50 odcinków muzycznego, K-POP’owego SBS Inkigayo. Wiele z tych propozycji dostępnych jest wyłącznie w MagentaTV.

Z nowej oferty mogą skorzystać klienci posiadających Pakiet L w MagentaTV. Jednakże z okazji Świąt Bożego Narodzenia, od 11 do 28 grudnia, będzie ona dostępna bez dodatkowych opłat dla wszystkich klientów korzystających z Magenta TV.

Szczegółowe informacje na temat MagentaTV dostępne są na stronie: https://www.t-mobile.pl/c/magenta-dom/telewizja.

foto. T-Mobile Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *