MediaTVN Discovery Polska

„Papiery na szczęście”: Adriana Kalska zagra główną rolę w najnowszym serialu TVN7 i Playera!

Siódemka rozpoczęła właśnie prace nad nowym serialem codziennym „Papiery na szczęście”. Produkcja – oparta na autorskim pomyśle stacji – trafi na antenę oraz na platformę player.pl już jesienią. W rolach głównych zobaczymy Adrianę Kalską, Jakuba Sasaka oraz Mateusza Kmiecika.

 

Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…

Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość? Na te pytania widzowie poznają odpowiedź już jesienią!

„Papiery na szczęście” to serial codzienny o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele przeciwności losu. W dążeniu do szczęścia będą musieli stawić czoła licznym intrygom i rodzinnym tajemnicom. W serialu pojawią się również wątki komediowe oraz sensacyjne.

produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” – autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. Zdjęcia do serialu „Papiery na szczęście” również będą realizowane w Krakowie. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam), Mateusz Kmiecik (Kris).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *