„Kossakowski. Wtajemniczenie”: Przemek Kossakowski na weselu w TTV

Apetyt Przemka Kossakowskiego nigdy nie maleje – wręcz przeciwnie! W nowym sezonie swojego programu wprowadzi widzów na kolejny poziom wtajemniczenia. Tym razem dziennikarz i podróżnik, którego znakiem szczególnym jest głód nowych doświadczeń, odwiedzi niezbadane rejony aż czterech kontynentów. Co przeżył? Jacy ludzie stanęli na jego drodze? O tym w nowej serii programu „Kossakowski. Wtajemniczenie” już 21 kwietnia na antenie TTV.

 

Dziennikarz TTV zawsze chodzi swoimi ścieżkami. Tym razem w poszukiwaniu nowych wrażeń Kossakowski przemierzył aż cztery kontynenty. Rozpoczął od Azji i malowniczych Indii, a dalej na jego mapie pojawiły się Afryka, Ameryka Południowa i… Europa! Oczywiście podróżnik nie byłby sobą, gdyby nie sprawdził jak żyją lokalni mieszkańcy. Niezwykłe ceremonie, prymitywne rytuały i prawdziwe męskie wyzwania – to tylko część z tego co zobaczymy w nowym sezonie jego programu.

Już w pierwszym odcinku Przemek Kossakowski trafi do Indii, gdzie zostanie zaproszony na Wielkie Indyjskie Wesele w Kalkucie. Czy dziennikarz, który na co dzień niezbyt lubi tańczyć da się przekonać do udziału w tradycyjnym tańcu Bharatanatjam?

Kalkuta to miejsce o wielu obliczach, które bardziej niż z szaloną zabawą, kojarzy się z ubóstwem. Dziennikarz TTV sprawdzi jak wygląda prawdziwe życie na ulicach tego miasta. Jedno jest pewne! Nie zabraknie mocnych wrażeń! Przemek przyłączy się do lokalnych… poszukiwaczy złota. Jak mu pójdzie? O tym dowiecie się już 21 kwietnia na antenie TTV. Szykuje się niezapomniana podróż. Jedna z wielu! Bądźcie z nami!

Premiera programu już w niedzielę, 21 kwietnia o godzinie 11.05

Premiera drugiego odcinka w środę, 8 maja o godzinie 22.30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *