Kwiecień na kanale Eurochannel

W kwietniu Eurochannel kontynuuje podróż po europejskich produkcjach filmowych. Naszą wyjątkową kolekcję reprezentuje wielu utalentowanych i docenianych aktorów. W tym miesiącu Eurochannel zaprasza na ostatnie odcinki trzeciego sezonu serialu Policjanci.

 

POLICJANCI

Międzynarodowy przestępca rozszerza działalność w Europie. Zbrodnia i terror znów zbliżają się do granic Holandii. Do walki z nimi stanie najlepszy policyjny duet: Theo Kamp i Willem Niessen. Porywczy i bezwzględni, są gotowi stawić czoła dawnemu wrogowi.

Znacznie więcej akcji, niebezpiecznych sytuacji i emocji – Kino Europa zaprasza na ostatnie odcinki Policjantów, dramatu kryminalnego o krętych drogach sprawiedliwości. Czytaj więcej

CAŁKOWITE UJAWNIENIE

Spokojne i szczęśliwe życie tej rodziny zakłóca porwanie ojca. Kilka lat wcześniej porwano jego żonę, Elenę, która teraz zaciekle walczy z porywaczami i własną przeszłością.

Kino Europa zaprasza do poznania mrocznej strony miłości w nowych odcinkach serialu Całkowite ujawnienie! Czytaj więcej

TYLKO TY

W słonecznym, urzekającym Neapolu za chwilę wydarzy się cud. Carlo i Valentinę połączy miłość od pierwszego wejrzenia. To spotkanie na zawsze zmieni ich przeznaczenie. Ale czy na pewno na lepsze?

Kino Europa zaprasza na Tylko ty – zwariowany serial ze sporą dawką włoskiego humoru! Czytaj więcej

BRATERSTWO KRWI

Brice morduje ludzi dla zabawy za każdym razem, gdy loguje się do swojej ulubionej gry. Pewnego dnia wirtualna rzeczywistość puka do drzwi mężczyzny. Policja podejrzewa go o zamordowanie czterech kobiet.

Eurochannel zaprasza na Braterstwo krwi – thriller psychologiczny o rodzinie nękanej przez zabójstwa, zdrady i pożądanie. Czytaj więcej

POZA PODEJRZENIAMI

Valérie jest uosobieniem oddanej żony, przykładnej matki i prawdziwej profesjonalistki. Za tą maską kryje się seryjna morderczyni.

Kino Europa zaprasza na Poza podejrzeniami – thriller kryminalny o głębokich bliznach z przeszłości pozostawionych w umyśle kobiety. Nic nie powstrzyma jej przed zemstą! Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *