Zapowiedzi TV

Królewskie intrygi w ósmym sezonie „Ninjago: Mistrzowie Spinjitsu”

Dzielni wojownicy Ninjago wracają, aby pokazać wszystkim, kto tu rządzi. Po stracie Mistrza Wu, bohaterowie muszą przywyknąć do nowego mentora, Lloyda. Tymczasem na horyzoncie pojawia się zupełnie nowe zagrożenie – tajemniczy Synowie Garmadona.
 

 
Drużyna wojowników Ninjago nie ma ani chwili wytchnienia. Po trzymających w napięciu wydarzeniach poprzedniego sezonu wokół bohaterów rozwija się już nowa, tajemnicza intryga. Rodzinie królewskiej zagraża nieznana organizacja przestępcza. Wojownicy zostają poproszeni o otoczenie ochroną księżniczki Harumi oraz będących w jej posiadaniu prastarych artefaktów. Jeśli przedmioty znajdą się w złych rękach, ich moc może przywrócić do życia najgroźniejszego wroga, z jakim bohaterom przyszło się zmierzyć.
Złożony z dziesięciu odcinków ósmy sezon serialu zaspokoi wszystkich zwolenników efektownych walk i nagłych zwrotów akcji. Wojownicy Ninjago do końca nie będą wiedzieli, kto jest ich przyjacielem, a kto wrogiem. Twórcy przygotowali dla widzów takie atrakcje, jak spektakularne wyścigi motorów i wizytę w monumentalnej Świątyni Odrodzenia.
Premiera ósmego sezonu „Ninjago: Mistrzowie Spinjitsu” w poniedziałek 30 kwietnia o 16:30
Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:30 na antenie Cartoon Network

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *