„Królowe życia” hitem jesiennej ramówki TTV!

Barwne życie, w którym nie ma miejsca na zasady, i specyficzne poczucie humoru wyrażone ciętym językiem. Bohaterki „Królowych życia” żyją według własnego scenariusza i tym od czterech lat przyciągają uwagę widzów. Jesienią w programie zadebiutowały też nowe, bardzo charakterystyczne królowe.

 

Ich nie trzeba szerzej przedstawiać – Dagmara, Kasia i Iza prowadzą życie dalekie od przeciętności, czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych – krytykę i zazdrość. Jednak nawet ich ekscentryczne perypetie nie są wolne od trosk dnia codziennego. Kłopoty ze zdrowiem, zawirowania w życiu zawodowym czy dojrzewające dzieci potrafią wywrócić życie do góry nogami.

W 9. sezonie poznaliście także szóstkę nowych bohaterów! Sylwia, na co dzień mieszkanka Krakowa, która na przejażdżkę szybkim samochodem wydałaby każde pieniądze. W wolnym czasie często odwiedza strzelnicę, a z narzeczonym prowadzi firmę… rozbrajającą bomby. Pojawił się też niezwykły duet królowych z Chorzowa, Patrycja i Justyna, które prowadzą wspólne, bujne życie z tym samym partnerem. Taki podział w związku to coś nowego, nawet dla fanów programu! Po raz pierwszy w programie zagościła też reprezentacja z Trójmiasta – Ania, która swoje życie dzieli pomiędzy pracą, a podróżami z ukochanym oraz Damian i Leon, duet w życiu i w pracy, którzy razem prowadzą klinikę medycyny estetycznej.

Najnowszy sezon „Królowych życia”, który mogliście oglądać w jesiennej ramówce stacji TTV okazał się ogromnym hitem. Odcinki oglądało średnio 457 tysięcy widzów. Program miał dwukrotnie wyższą oglądalność od średnich długookresowych wyników stacji. „Królowe Życia” pokonały także programy, które były emitowane w tym samym czasie na antenach konkurencyjnych stacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *