Sieci kabloweSport w TV

Lato na antenie E-Sport TV

Lato na antenie E-Sport TV zapowiada się fascynująco, a to za sprawą Lourdes Vivace i jej dwóch propozycji dla miłośników gier.

 

Pierwszą z nich jest znana na całym świecie Horizon Zero Dawn”, fabularna gra akcji, która została przedstawiona z perspektywy trzeciej osoby – Wojowniczki żyjącej w postapokaliptycznym świecie pełnym wrogich maszyn.

Wyrusza ona w pełną niebezpieczeństw misję, której celem jest odkrycie prawdziwego przeznaczenia Wojowniczki oraz pochodzenia mechanicznych potworów. Losy tej nieustraszonej bohaterki widzowie mogą śledzić od poniedziałku do piątku o godzinie 22:00.

Druga propozycja skierowana jest do młodszej widowni – „SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom” to gra przygodowa z elementami zręcznościowymi. Lourdes pokaże widzom, jak pomóc Kanciastoportemu i jego przyjaciołom pokonać ich odwiecznego wroga Planktona.

Zapowiada się fantastyczna zabawa z kapitalnymi komentarzami Lourdes Vivace. Start tej pasjonującej wyprawy w każdy weekend od godziny 9:00.

 

E-Sport cieszy się wysokim dopasowaniem do męskiej widowni z dobrymi zarobkami (M35-59 inc. > 3500 = AFF 316) i z dużych miast (M35-44 C50+ = AFF 186).

Dane: NAM, AFF vs A16-49, 03-05.2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *