MediaSieci kablowe

Nowy Prezes Zarządu AVIOS Sp. z o. o.

Andrzej Andruszków, dotychczasowy menedżer produktu AVIOS, powołany został przez Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników na stanowisko Prezesa Zarządu AVIOS Sp. z o. o. Uchwała weszła w życie 22 czerwca 2022 r.

 

Andrzej Andruszków jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej na kierunku Optoelektroniki. Związany z rynkiem telekomunikacyjnym od początku pracy zawodowej. Przez wiele lat współpracował z największymi operatorami TVK na terenie RP, gdzie animował rozwój Działów Sprzedaży, w tym D2D. Aktywny szkoleniowiec, coach w dziedzinie prowadzenia rozmów handlowych, skutecznie wprowadzał sposoby sprzedaży programów typu PREMIUM. Współorganizator wdrożenia pierwszej w Polsce telewizji cyfrowej WIZJA TV. W AVIOS odpowiedzialny był dotychczas za rozwój ilościowy i jakościowy usług IPTV.

Nowy prezes zapowiada dalszy dynamiczny rozwój usługi i nowości sprzętowe. Szczegóły ujawnione zostaną w trakcje ósmej edycji Ogólnopolskiej Konferencji Telekomunikacyjnej OKTEL, jaka odbędzie się w Świeradowie-Zdroju 14-16 września 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *