MediaZapowiedzi TV

Kroniki Spiderwick pojawią się na kanale SCI FI

SCI FI z przyjemnością ogłasza długo wyczekiwaną premierę Kronik Spiderwick. Ośmioodcinkowy serial jest oparty na znanej na całym świecie serii książek autorstwa Tony’ego DiTerlizziego i Holly Black. Premiera serialu, wyprodukowanego przez Paramount Television Studios i 20th Television, odbędzie się w środę 8 stycznia o godzinie 22:00. Widzowie będą mogli cieszyć się zupełnie nowymi odcinkami w każdą środę o 22:00 aż do finału sezonu 26 lutego.

 

Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration 0:00
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time 0:00
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected

      Ten porywający serial fantasy oparty na bestsellerowych powieściach New York Timesa, które zachwyciły miliony ludzi na całym świecie, śledzi losy rodziny Grace, która odkrywa magiczny i tajemniczy świat wokół posiadłości Spiderwick. Kroniki Spiderwick, sprzedane w ponad 21 milionach egzemplarzy i przetłumaczone na 30 języków, stały się globalnym fenomenem, a teraz zyskały nowe życie jako pełen emocji serial telewizyjny.

      O obsadzie:

      W role uwielbianych postaci z uniwersum Spiderwick wcieliły się gwiazdy takie jak:

      – Joy Bryant jako Helen Grace

      – Noah Cottrell jako Simon Grace

      – Lyon Daniels jako Jared Grace

      – Jack Dylan Grazer jako głos Naparstka

      – Mychala Lee jako Mallory Grace

      – Christian Slater jako Mulgarat

      Kroniki Spiderwick to idealna mieszanka fantazji, przygody i przyjaźni. Widzowie zostaną zabrani w niezwykłą podróż po świecie pełnym magicznych stworzeń i emocjonujących wyzwań.

      Kroniki Spiderwick są dystrybuowane przez Paramount Global Content Distribution.

      Seon 1. Kronik Spiderwick będzie miał swoją premierę wyłącznie na kanale SCI FI 8 stycznia o godzinie 22:00, a kolejne odcinki będą emitowane w każdą środę do 26 lutego.

      foto, źródło. SCI FI

      Dodaj komentarz

      Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *