Technologia - Promocje

Kruger&Matz prezentuje Cinematix 3.1

Aktywne zestawy głośnikowe, które odmieniają jakość dźwięku z telewizora zyskują coraz większą popularność na rynku. Kruger&Matz dba o swoich klientów, od wielu lat udostępniając im produkty będące synonimem najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie domowego audio. Najlepszym tego przykładem jest wprowadzony niedawno od oferty zestaw kina domowego Cinematix 3.1.
 
Cinematix 3.1 to idealna propozycja dla osób, które chciałyby poprawić dźwięk z telewizora, ale nie mają wystarczająco dużo miejsca w pokoju na  kino domowe z dużymi kolumnami. Nowy zestaw Kruger&Matz składa się z  10” subwoofera o mocy maksymalnej 250 W, dwóch głośników przednich  wyposażonych w 1” przetwornik wysokotonowy oraz 4” średniotonowy, a  także jednostki centralnej wyposażonej w dwa 2” głośniki średniotonowe.  Taka konfiguracja wydobywa głębię brzmienia i pozwala użytkownikom usłyszeć detale zarówno podczas oglądania filmów akcji, jak też dynamicznych koncertów.
 

Zestaw Kruger&Matz Cinematix 3.1

Kruger&Matz Cinematix oferuje także bogatą funkcjonalność. Klienci w zależności od potrzeb i upodobań muzycznych mają do dyspozycji szereg portów. Wśród nich są m.in. AUX, jack 3,5mm, wejście coaxial, a także wejście optyczne do podłączenia telewizora oraz wejście Hi-Fi służące np. do podłączenia odtwarzacza DVD. Fani technologii bezprzewodowych docenią także obecność Bluetooth 4.0, dzięki któremu będą mogli odtwarzać swoje ulubione melodie z urządzeń mobilnych, jak smartfony czy tablety. Co ważne wysoką jakość przesyłanego bezprzewodowo dźwięku gwarantuje obsługa kodeka apt-X.
Zestaw kolumn Cinematix zachowuje idealny balans pomiędzy doskonałym brzmieniem oraz designem. Zgrabna linia, głęboka czerń obudowy oraz ogromna dbałość o detale muzyczne sprawiają, że zestaw znajdzie uznanie nie tylko amatorów dobrego brzmienia, ale także wystroju wnętrz. Niewielkich rozmiarów kolumny będą prezentować się zjawiskowo zarówno w salonie, jak też gabinecie, nadając im nowoczesnego charakteru.
Produkt dostępny w oficjalnym sklepie Kruger&Matz na www.krugermatz.com, a także w sieci sklepów Rebel Electro oraz na www.rebelelectro.com w cenie 1999 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *