Technologia - Promocje

Kruger&Matz wprowadza nowy model miniwieży lampowej

W portfolio produktów home audio marki Kruger&Matz właśnie pojawił się nowy model miniwieży. KM 1961 jest to kolejne urządzenie, które oferuje nie tylko doskonałe brzmienie, ale także stylowy design. To, czym przyciąga uwagę to efektowna bursztynowa poświata umieszczonych w stopniu przedwzmacniacza lamp.

 

Wieża KM 1961 to kompaktowa konstrukcja, która posiada bogate wnętrze. Panel przedni wyposażony został w napęd płyt CD, przyciski i pokrętła umożliwiające obsługę urządzenia oraz korekcję dźwięku.Centralnym punktem, natomiast, jest umieszczony obok wyświetlacza wzmacniacz lampowy wyposażony w podwójne triody ECC83S.

Całość dopełniają dwie drewniane kolumny z głośnikami o maksymalnej mocy 30 W, których konstrukcja wpływa zarówno na efekty dźwiękowe, jak też wizualne. We wnętrzu każdej z nich skrywa się 4,3” głośnik niskotonowy oraz 1,5” tweeter. Wydobywające się z kolumn nowej wieży Kruger&Matz dźwięki charakteryzują się ciepłym brzmieniem, z przewagą tonów średnich, którym towarzyszą delikatnie zaznaczone dźwięki wysokie oraz dopełniający bas.

Mini wieża Kruger&Matz posiada moduł Bluetooth 5.0, który pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z telefonu czy tabletu. Co więcej, funkcja NFC umożliwia bardzo szybkie parowanie urządzeń. Ulubione playlisty odtwarzać można także z płyt CD, dysków zewnętrznych poprzez port USB oraz poprzez AUX. Model ten umożliwia także słuchanie ulubionych stacji radiowych FM oraz radia cyfrowego DAB+.

Miniwieża KM 1961 przyciąga wzrok swoim stylem. Elegancja drewnianych kolumn i jednostki centralnej została doskonale podkreślona przez bursztynową poświatę lamp. Takie połączenie to idealne uzupełnienie zarówno salonu, jak też wnętrza nowoczesnego biura.

Urządzenie dostępne jest na oficjalnej stronie internetowej producenta www.krugermatz.com oraz w sklepach elektronicznych sieci Rebel Electro w całej Polsce w sugerowanej cenie 2499 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *