Technologia - Promocje

Kruger&Matz wprowadza zaawansowaną kamerę sportową Vision P500 (wideo)

Kruger&Matz wprowadził do oferty zaawansowaną kamerę sportową, która uwieczni najpiękniejsze chwile w rozdzielczości 4K. Urządzenie posiada szereg funkcjonalności, jak np. wbudowany moduł Wi-Fi czy tworzenie filmów w zwolnionym tempie. Komfort obsługi kamery Vision P500 zwiększają opcja sterowania komendami głosowymi oraz dołączony pilot.

 

Obecnie mało kto wybierając się na wakacje nie zabiera ze sobą kamery, która pozwoli uwiecznić wszystkie piękne momenty. Podobnie jest w przypadku uprawiania sportów. Każdy wyczyn, który trudno opisać słowami warto nagrać, by móc pokazać go światu. Kruger&Matz wprowadzając do oferty kamerę Vision P500 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, dając im funkcjonalne narzędzie do dzielenia się przygodami z najbliższymi.

 

 

Kamera sportowa Kruger&Matz Vision P500 z szerokokątnym obiektywem 170°,  umożliwia nagrywanie filmów w 4K przy 30 oraz w Full HD aż przy 120 klatkach na sekundę. Zaawansowana 5-osiowa stabilizacja obrazu wykorzystująca funkcje EIS i gyro anti-shake oraz zastosowany przetwornik obrazu Sony IMX377, który jest w stanie gromadzić dużą ilość światła, gwarantują, że  zarówno nagrania, jak też fotografie, nawet wykonane w słabszych warunkach oświetleniowych, są szczegółowe i ostre. Co ważne zaawansowana technologia rejestracji z obsługą nowoczesnego kodeka H.265, pozwala użytkownikowi oszczędzić miejsce w pamięci urządzenia przy nagraniach o dużej rozdzielczości. Wszystkie zapisane nagrania i zdjęcia można podejrzeć na 2,35” dotykowym ekranie 480×320 px, który także ułatwia nawigowanie po menu urządzenia.

Kamera sportowa Kruger&Matz oferuje użytkownikom wiele ciekawych funkcji, które nie tylko zapewnią komfortową obsługę urządzenia, ale też pomogą uatrakcyjnić nagrania. Vision P500 pozwala wykonywać zdjęcia w trakcie nagrywania materiału video, a także zwalniać tempo nagrań, tworząc filmy w tzw. „slow motion”. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest możliwość śledzenia rejestrowanego obrazu na tablecie lub smartfonie. Funkcjonalność ta jest osiągalna dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi, po zainstalowaniu na urządzeniu przenośnym dedykowanej aplikacji KrugerMatz Vision.

Cechą, która zdecydowanie wyróżnia kamerę Vision P500 jest funkcja komend głosowych, za pośrednictwem której nie tylko można włączyć i wyłączyć kamerę, ale też rozpocząć i zakończyć nagrywanie, zrobić zdjęcie oraz uruchomić i wyłączyć WiFi. Pełną swobodę i komfort w wyborze odpowiednich do uwiecznienia momentów zapewni pilot o zasięgu do 15 metrów.

Nowa kamera Kruger&Matz zarejestruje każdą przygodę, niezależnie od dziedziny sportu czy warunków, w jakich znajduje się użytkownik. Gwarantują to dostępne w zestawie akcesoria (opaski, uchwyty) do umocowania kamery, w tym m.in. wodoszczelna obudowa, która umożliwia nagrywanie filmów nawet do 30 metrów pod wodą, wraz z wymiennym panelem dotykowym, pozwalającym na komfortowe sterowanie kamerą do 10 m pod wodą. W zestawie znalazło się także idealne w czasie podróży, wytrzymałe etui.

Kamera sportowa Kruger&Matz Vision P500 dostępna jest w oficjalnym sklepie www.krugermatz.com, sieci sklepów Rebel Electro oraz na www.rebelelectro.com w cenie 999 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *