„KRUK. Szepty słychać po zmroku” dostępny m.in. w usługach nc+ GO TV, nc+ GO, bezpośrednio na dysku dekoderów oraz w Player+

Serialowy thriller „KRUK. Szepty słychać po zmroku” emitowany w każdą niedzielę o 21:30 w CANAL+ można zobaczyć również poza anteną stacji. Premierowe odcinki będą dostępne w usługach nc+ GO TV, nc+ GO oraz bezpośrednio na dysku dekodera w kolekcjach CANAL+ VOD 4K w jakości 4K i CANAL+ VOD w jakości HD. Serial zobaczą również użytkownicy Player+.
 

 
Premierowe odcinki serialu w jakości HD będą udostępniane po premierze dla abonentów nc+ posiadających opcję dodatkową CANAL+ w usługach nc+ GO TV, nc+ GO oraz w kolekcji CANAL+ VOD bezpośrednio na dysku dekodera. Pierwszy odcinek serialu w jakości HD mogą zobaczyć promocyjnie i również abonenci nc+ nieposiadający opcji dodatkowej CANAL+ do 18 kwietnia 2018 r. w kolekcji nowości nc+.
Premierowe odcinki w jakości 4K będą udostępniane zaraz po premierze dla abonentów nc+ posiadających w ofercie opcję dodatkową CANAL+ i korzystających z dekodera 4K UltraBOX+. Najnowsze odcinki będzie można znaleźć bezpośrednio na dysku twardym dekodera 4K UltraBOX+ w kolekcji CANAL+ VOD 4K.
Dostępność w Player+
Pierwszy odcinek serialu jest dostępny w ramach oferty Player+ w jakości HD dla wszystkich zalogowanych i niezalogowanych użytkowników Player+ do niedzieli 25 marca, do godz. 22:30.
Cały sezon serialu w jakości HD będzie dostępny w kolekcji catch-up CANAL+ VOD dla posiadaczy pakietów Player+ z ofertą CANAL+. Premierowe odcinki będą dodawane na bieżąco, w każdą niedzielę o godz. 22:30.
„KRUK. Szepty słychać po zmroku” (2018, Polska) – serialowy thriller 
Oryginalna produkcja CANAL+ z Michałem Żurawskim w roli głównej. Reżyseria: Maciej Pieprzyca (Jestem mordercą), scenariusz: Jakub Karolczuk („Życie po życiu”) oraz produkcja: Piotr Dzięcioł („Ida”).
Siłą serialu jest też mocna obsada. W roli tytułowej „KRUK. Szepty słychać po zmroku” wystąpi Michał Żurawski („Dzikie róże”, „Jestem mordercą”), obok niego zobaczymy również Cezarego Łukaszewicza („BELFER”), Katarzynę Wajdę („Jesteś bogiem”), Andrzeja Zaborskiego („Róża”), Annę Nehrebecką („Chce się żyć”), Marcina Bosaka („W ciemności”) oraz Jerzego Schejbala („Yuma”). Za muzykę odpowiada natomiast jeden z najzdolniejszych twórców muzyki filmowej – Bartosz Chajdecki. Skomponował ścieżki dźwiękowe do filmów takich jak: „Jestem mordercą”, „Bogowie”, „Chce się żyć” czy „Najlepszy”.
Na Podlasiu dochodzi do porwania nastoletniego chłopca. Adam Kruk, inspektor łódzkiego wydziału kryminalnego zostaje w tym samym czasie oddelegowany do Białegostoku. Po latach wraca do miasta, w którym dorastał, gdzie będzie musiał się zmierzyć nie tylko ze sprawą porwanego chłopca, ale także z mroczną stroną swojej przeszłości.
Premierowe odcinki „KRUK. Szepty słychać po zmroku” na ekranie CANAL+ w każdą niedzielę, od 18 marca o godz. 21:30.
Więcej informacji na temat serialu można znaleźć na oficjalnym profilu produkcji na Facebooku pod linkiem: www.facebook.com/krukcanalplus,
a także na fanpage’u CANAL+ na www.facebook.com/CANALplusPolska
i na Instagramie CANAL+: www.instagram.com/canalpluspolska .
Oficjalna strona serialu: kruk.canalplus.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *