Kryterium Asów na początek sezonu żużlowego w Canal+

CANAL+ pozyskał prawa do transmisji żużlowego Kryterium Asów. Tegoroczny turniej otwierający sezon speedwaya w Polsce odbędzie się w piątek 25 marca. Na starcie pojawią się między innymi Bartosz Zmarzlik i Maciej Janowski. Transmisja w nSport+, początek studia o godzinie 17:30.

 

Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda – to pełna nazwa turnieju, który od 40 lat rozgrywany jest w Bydgoszczy i tradycyjnie inauguruje żużlowe zmagania w Polsce.

Na przestrzeni lat największą gwiazdą Kryterium Asów był oczywiście Tomasz Gollob, który aż 14 razy zwyciężał w tej imprezie, w tym 9 razy z rzędu. W tym roku Tomasz Gollob będzie komentował zawody na naszej antenie, a wspólnie z widzami będziemy obserwować rywalizację z udziałem aż siedmiu uczestników cyklu Grand Prix. To będzie naprawdę mocne otwarcie sezonu, który sam w sobie zapowiada się niezwykle interesującoMarcin Majewski, szef żużla w CANAL+

Przed rokiem Kryterium Asów wygrał Bartosz Zmarzlik, który także w tym roku znajdzie się wśród uczestników. Oprócz dwukrotnego mistrza świata fani speedwaya będą mogli obserwować w akcji między innymi Macieja Janowskiego, Patryka Dudka, Mateja Zagara, Jarosława Hampela czy Jasona Doyle’a.

W piątek 25 marca szykują się wielkie emocje w nSport+. O godzinie 17:30 rozpocznie się studio. Gospodarzem będzie Michał Łopaciński, a gościem Mirosław Jabłoński. Transmisja od godziny 18:00, Kryterium Asów skomentują Maciej Noskowicz i Tomasz Gollob. Reporterem w Bydgoszczy będzie Łukasz Benz.

Plan transmisji Kryterium Asów

Piątek, 25 marca

17:30 Studio; nSport+ Gospodarz: Michał Łopaciński, gość: Mirosław Jabłoński, reporter: Łukasz Benz

18:00 Kryterium Asów; nSport+ Komentarz: Maciej Noskowicz, Tomasz Gollob

Wszystkie transmisje można wygodnie obejrzeć za pośrednictwem serwisu CANAL+ online (canalplus.com). Jest to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wygodnego dostępu do rozgrywek sportowych na żywo oraz bogatej oferty seriali, filmów i dokumentów na żądanie.

CANAL+ online dostępny jest w miesięcznym modelu subskrypcyjnym na urządzenia Android i iOS, telewizory Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, dekoderze CANAL+ BOX 4K oraz przez przeglądarkę internetową (canalplus.com).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *