Krzysztof Gojdź: Będę tańczył dla potrzebujących

Uczestnik „Tańca z Gwiazdami” o udziale w 8. edycji programu. Popularny lekarz zajmujący się medycyną estetyczną będzie jedną z gwiazd tanecznego show. Doktor wyjawił, że jego celem jest „dawanie dobra”, zaś telewizyjne honorarium zamierza przeznaczyć na wsparcie „konkretnych fundacji”.
 

 
Na temat tanecznej przeszłości lekarza-celebryty wiadomo niewiele. On sam uchylił rąbka tajemnicy w mediach społecznościowych. – Nie mam żadnego pojęcia o tańczeniu, ale wiele różnych rzeczy uczyłem się w swoim życiu. Więc na pewno poradzę sobie też na parkiecie i zatańczę dla nich, ludzi potrzebujących pomocy. Cel jest – dawać dobro. Ono zawsze wraca – głosi treść posta.
Krzysztof Gojdź nie ukrywa, że jest człowiekiem majętnym. Przyznał również, że do występu w największym tanecznym show wszech czasów nie skłoniły go względy materialne. – Zdecydowałem się wziąć udział w „Tańcu z Gwiazdami” i za otrzymane honorarium wspomóc konkretne fundacje i potrzebujące osoby. Chciałbym zwrócić uwagę, że wśród nas są ludzie, którzy często zamykają się przed światem ze względu na chorobę, niepełnosprawność czy wygląd. I że powinniśmy o nich zawalczyć, pomagać im, kochać ich. Oni potrzebują nas najbardziej – zadeklarował lekarz.
Kto będzie taneczną partnerką właściciela klinik mieszczących się w Warszawie i w Gdyni? Odpowiedź już wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *