PolsatSport w TV

KSW i Polsat Games łączą siły w unikalnym wydarzeniu (wideo)

Gwiazdy zawodowego MMA spróbują swoich sił w wirtualnej rozrywce. Wszystko za sprawą KSW Games, w trakcie którego zawodnicy, ale nie tylko, zasiądą w symulatorze wyścigowego auta, zmierzyć się w grze Forza Motrosport. Gospodarzami show będą Karol Bedorf, były mistrz wagi ciężkiej KSW i Adrian „Medusa” Salamon, znana osobowość polskiego internetu.

 

 

 

 

Motywem przewodnim grudniowej gali KSW 52: The Race, która odbędzie się w Arenie Gliwice, jest widowiskowy świat wyścigów samochodowych. Promuje ją efektowny spot wideo, w którym uczestnicy zasiadają za kierownicami rasowych aut. To nie przypadek, gdyż wielu zawodników KSW – z największą gwiazdą Mamedem Khalidovem na czele – interesuje się motoryzacją. Wydarzenie, które w niedzielę 24 listopada odbędzie się w studiu Polsat Games, z jednej strony będzie więc okazją do realizacji pasji, a z drugiej wprowadzi widzów w nastrój rywalizacji przed zbliżającą się galą.

KSW Games poprowadzi najdłużej panujący mistrz wagi ciężkiej w historii Konfrontacji Sztuk Walki, Karol Bedorf oraz jedna z najpopularniejszych osobowości polskiego internetu, Adrian Salamona, czyli popularny „Medusa”. Wśród uczestników, oprócz wspomnianego Mameda Khalidova, zobaczymy medalistów Igrzysk Olimpijskich – a obecnie zawodników MMA – Szymona Kołeckiego i Damiana Janikowskiego.

Świat show-biznesu reprezentować będzie Eryk Lubos, główna postać osadzonego w realiach mieszanych sztuk walki filmu „Underdog”. Stawkę uzupełni Łukasz Jurkowski, legenda polskiego MMA, ceniony komentator sportowy i współprowadzący jesienny hit Telewizji Polsat „Ninja Warrior Polska”. Popularny „Juras” jako jedyny z tego grona posiada zarówno doświadczenie zawodnika sportów walki oraz profesjonalnego gracza. Szanse będą jednak wyrównane, ponieważ każdy uczestnik KSW Games zasiądzie w identycznym symulatorze auta wyścigowego i spróbuje pokonać swoich przeciwników.

Całość będzie transmitowana na kanałach Polsat Games oraz youtubowym kanale Federacji KSW w niedzielę 24 listopada o godz. 19:00

 

KSW Games

Co Karol Bedorf i Medusaofficial mają wspólnego z esportem? ?Oglądaj KSW Games już tę niedzielę od 19:00 i przekonaj się sam. ?

Opublikowany przez Polsat Games Poniedziałek, 18 listopada 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *