WWE NXT oraz Main Event w Extreme Sports Channel

NXT stanowić może prawdziwe pole bitwy, ponieważ Triple H wysłał oficjalne zaproszenie RAW oraz SmackDown do Full Sail. Rękawice z pewnością zostanie podniesiona, jednak pozostaje pytanie – w jakim wymiarze? Nie zmienia to faktu, że potwierdzony został na tę okazję szereg interesujących pojedynków, wśród których wisienką na torcie będzie ladder match o zdobycie przewagi w WarGames.

 

 

 

 

Udział w nim wezmą reprezentanci przeciwnych składów. Z drużyny Tommaso Ciampy oddelegowany został Dominik Dijakovic, a z przeciwnej wskazał się sam kapitan, lider Undisputed Ery i zarazem mistrz NXT Adam Cole. Zapowiada się karkołomna konfrontacja. Czeka nas również ciekawy pojedynek z udziałem kobiet. Mistrzyni Wielkiej Brytanii Kay Lee Ray znajdzie się w ringu z Dakotą Kai. Przed nami również spotkanie w dywizji mężczyzn. Matt Riddle podejmie wyzwanie Kony Reevesa. Czego jeszcze możemy spodziewać się w NXT? Z pewnością czegoś naprawdę mocnego!

Dzisiaj akcję w Main Event rozpocznie dosyć nierówna konfrontacja, bowiem Mojo Rawley powita w ringu lokalnego zapaśnika Bostona Boba, co nie wróży adeptowi większego sukcesu, jednak samo pojawienie się w telewizji sugeruje, że czymś na to zasłużył. Dodatkowo, nie raz przekonywaliśmy się o tym, że oczywiste, nie do końca jest oczywiste w WWE i na dobrą sprawę, wszystko może się wydarzyć.

Tymczasem w walce wieczoru trafi na siebie dwóch wyrównanych i doświadczonych rywali, bowiem były mistrz kategorii półciężkiej Cedric Alexander trafi na dawnego lidera Sanity Erica Younga. Który z nich wyjdzie zwycięsko? Odpowiedź padnie już wkrótce na Extreme.

WWE NXT

Dzisiaj godzina 15:00

Powtórka godzina 22:00

WWE Main Event

Dzisiaj godzina 16:00

Powtórka godzina 23:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *