WWE NXT oraz Main Event w Extreme Sports

NXT ponownie nabiera tempa. Przed nami szereg konfrontacji w Full Sail University, gdzie powraca tygodniówka złoto-czarnego brandu. Zobaczymy dwie walki kwalifikacyjne do ladder matchu o miano pretendentki do tytułu mistrzowskiego kobiet. W pierwszym Aliyah zmierzy się z Xią Li, a w kolejnym Kayden Carter z Candice LeRae. Które zapewnią sobie miejsce w wyścigu po tytuł?

 

 

 

 

 

Odpowiedź poznamy już wkrótce. Zobaczymy także dwie konfrontacje w dywizji mężczyzn. Tyler Breeze podejmie wyzwanie Austina Theory, a połówka mistrzowskiego tag teamu Matt Riddle zmierzy się z niedawnym mistrzem Ameryki Północnej Roderickiem Strongiem. Osobiście w Full Sail pojawi się Triple H celem zakończenia konfliktu pomiędzy Tommaso Ciampą i Johnnym Gargano. Co takiego „psychologiczy zanbójca” przygotuje im na tę okazję?

Akcja rozpocznie się już o 16:00!

AUSTIN THEORY VS TYLER BREEZE

ALIYAH VS XIA LI

KAYDEN CARTER VS CANDICE LERAE

MATT RIDDLE VS RODERICK STRONG

OŚWIADCZENIE TRIPLE H’A DOTYCZĄCE SYTUACJI TOMMASO CIAMPY I JOHNNY’EGO GARGANO

Dzisiaj w Main Event czekają nas dwie konfrontacje na standardowych zasadach, lecz w obu dywizjach. Na pierwszy ogień pójdą panie. Połówka mistrzowskiego tag teamu Kabuki Warriors zmierzy się z adeptką NXT. Asuka stanie do walki z Kayden Carter.

Tymczasem w dywizji mężczyzn Humberto Carillo zmierzy się z brytyjskim zadymiarzem Dannym Burchem, co zwiastuje konfrontację kontrastów.

ASUKA VS KAYDEN CARTER

HUMBERTO CARILLO VS DANNY BURCH

WWE NXT
dzisiaj godzina 15:00
powtórka godzina 22:00

WWE Main Event
dzisiaj godzina 16:00
powtórka godzina 23:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *