Kultowy serial „Belfer” w Ale kino+ (wideo)

Ale kino+ od 1999 roku serwuje widzom filmowe emocje na najwyższym poziomie. Nie inaczej będzie w kwietniu – z okazji urodzin stacja wyemituje serię „Obcy”, a także, pierwszy raz poza CANAL+, kultowy serial „BELFER” – produkcje, które zyskały status fenomenu kulturowego. Do tego, dla lubiących mocne wrażenia, – z okazji Dnia „Obcego”, specjalny maraton filmowy. Tylko w Ale kino+.

 

Filmy prosto z festiwalowych ekranów, klasyka gatunków filmowych, produkcje hollywoodzkie i te z całego świata, starannie wybrane europejskie seriale, dokumenty i krótkie metraże – to znaki rozpoznawcze stacji, które sprawią, że każdy, kto włączy Ale kino+, poczuje się, jakby przez chwilę był na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes lub zbliżył się do gwiazd na Berlinale.

20. urodziny Ale kino+ to dla nas bardzo wyjątkowy moment, który chcemy uczcić razem z naszymi wiernymi widzami. Przez te 20 lat kanał Ale kino+ dostarczał widzom wielu emocji i niezapomnianych chwil. Naszym nadrzędnym celem w kreowaniu polityki programowej Ale kino+ jest dostarczanie rozrywki filmowej i serialowej na najwyższym poziomie. Jednym z pierwszych filmów, emitowanych na antenie Ale kino+ był kultowy „Obywatel Kane” w reżyserii Orsona Wellesa i podobnym akcentem – czyli emisją kultowych filmów i seriali – chcemy uczcić okrągłe urodziny Ale kino+. W kwietniu m.in. wyemitujemy premierowo pierwszy sezon serialu „BELFER”, a także całą serię filmów „Obcy”. Korzystając z tej okazji, chcielibyśmy podziękować wszystkim wiernym widzom kanału Ale kino+, za to, że są z nami od 20 lat.Jakub Szurmiej – Dyrektor Kanałów Filmowych Platformy nc+.

To pytanie zadawała sobie cała Polska – serial „BELFER” zyskał już miano kultowego, a finał pierwszego sezonu z zapartym tchem śledziło blisko pół miliona widzów. Produkcja została wręcz uznana za zjawisko kulturowe i okrzyknięta Wydarzeniem Roku 2016 w plebiscycie Bestsellery Empiku. Miłośnicy seriali kryminalnych na najwyższym poziomie nie zawiodą się – dzięki Ale kino+ powrócą do Dobrowic, by śledzić losy szukającego prawdy belfra. „BELFER” jest pierwszym polskim serialem kryminalnym, który zostanie pokazany na antenie Ale kino+.

„BELFER”
2016, REŻ. ŁUKASZ PALKOWSKI („BOGOWIE”).
Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zawadzki. Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam.

 

Dlaczego "Belfer" jest serialem kultowym?

Belfer ? od 7 kwietnia o 20:10 w Ale kino+Dlaczego "BELFER" jest serialem kultowym? ?Zobaczcie, co mówią aktorzy – Sebastian Fabijański, Katarzyna Dąbrowska, Patryk Pniewski i Paulina Szostak – i sprawdźcie sami w kwietniowe niedziele w Ale kino+Więcej ? http://bit.ly/20LatAleKino

Opublikowany przez Ale kino+ Czwartek, 4 kwietnia 2019

 

Oryginalna produkcja CANAL+.

PREMIERA: niedziela, 7 kwietnia, godz. 20:10 (odcinki 1, 2)

kolejne odcinki:

14 kwietnia (niedziela), godz. 20:10 (odcinki 3.4)
21 kwietnia (niedziela), godz. 20:10 (odcinki 5,6)
28 kwietnia (niedziela), godz. 20:10 (odcinki 7,8)
5 maja (niedziela), godz. 20:10 (odcinki 9,10)

One thought on “Kultowy serial „Belfer” w Ale kino+ (wideo)

  • 7 kwietnia 2019 o 18:57
    Permalink

    Super sprawa, z chęcią oglądne serial raz jeszcze ☺

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *