MediaTVPZapowiedzi TV

Kurdej-Szatan uczestniczką drugiej edycji „Dance, Dance, Dance”? (wideo)

Choć finał pierwszej edycji tanecznego show TVP2 dopiero w wielkanocną niedzielę, już pojawiły się informacje o drugiej edycji „ Dance, Dance, Dance”. Czy jedną z uczestniczek programu będzie obecna prowadząca Barbara Kurdej-Szatan?

 

W niedzielę wielkanocną poznamy zwycięzców pierwszej polskiej edycji „Dance, Dance, Dance”. W wielkim finale, o nagrodę główną – 100 000 zł na cele charytatywne, walczyć będą Patricia i Victoria Kazadi oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski.

Finałowy odcinek jak zawsze poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel. I być może po raz ostatni zobaczymy ich razem w roli gospodarzy tanecznego programu. Powód? Wszystko wskazuje na to, że piękna prowadząca pojawi się w kolejnej odsłonie „Dance, Dance, Dance” w roli… uczestniczki. W jednym z ostatnich wywiadów Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, że chciałaby przeżyć taką przygodę, jak dotychczasowi uczestnicy. Gwiazda zaznaczyła, że jeżeli miałaby tańczyć choreografie z najbardziej znanych klipów, musicali i filmów muzycznych, chciałaby to robić w towarzystwie swojego męża – Rafała Szatana.

Jeśli powstanie kolejna edycja, zdrowie dopisze i uda się zgrać terminy zawodowe, chętnie wystąpimy z mężem. Prowadzącą stałam się trochę przez przypadek. Oczywiście bardzo to polubiłam, wręcz pokochałam i się w tym odnalazłam. Robię to więc z przyjemnością, bo uwielbiam tę wytwarzającą się adrenalinę podczas programów na żywo, ale tak naprawdę spełniam się całkowicie, gdy występuję na scenie albo przed kamerą. Mam po prostu artystyczną duszę. Od dziecka szkoliłam się w tym kierunku – szkoła muzyczna, chóry, zajęcia aktorskie itd. Myślę że udział w „Dance Dance Dance” to też wspaniała pamiątka. Z pewnością miło będzie po latach zobaczyć odcinki ze swoim udziałem – zdradziła Barbara Kurdej-Szatan w wywiadzie dla magazynu Kurier TV.

Dodatkowo, prowadząca taneczny program zdradziła, kogo chciałaby zobaczyć w drugiej edycji show TVP2.

Nie zastanawiałam się nad tym. Nikt teraz nie przychodzi mi do głowy. Akurat w tej edycji pojawili się młodzi ludzie. Ciekawa jestem, jak nieco starsze osoby poradziłyby sobie w naszym programie – dodała gwiazda.

 

 

Zanim jednak przyjdzie nam oglądać tańczącą Kurdej-Szatan na scenie „Dance, Dance, Dance”, będziemy mogli zobaczyć ją w dotychczasowej roli już w najbliższą niedzielę o godzinie 20:55 w TVP2.

Warto dodać, że w finale zwycięzców programu wybiorą widzowie, którzy będą mogli wysyłać SMS-y na swoich ulubieńców. Kto wygra „Dance, Dance, Dance”? Przekonamy się już w Wielkanoc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *