Kwiecień na kanałach Boomerang i Boomerang

W rozszerzeniu przedstawiamy ramówkę kanałów Cartoon Network i Boomerang na nadchodzący miesiąc kwiecień wraz z propozycjami programowymi.

 

 

 

NIESAMOWITY ŚWIAT GUMBALLA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 1 KWIETNIA O 16:00
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:00

Tegoroczne prima aprilis będzie naprawdę wyjątkowe, ponieważ właśnie wtedy w Cartoon Network pojawią się nowe przygody pomysłowych dzieciaków z Elmore!

Co tym razem przytrafi się rodzinie Wattersonów i na jakie pomysły wpadną Gumball, Darwin, Anais i reszta? Widzowie będą mogli się przekonać już tej wiosny oglądając premierowe odcinki szóstego sezonu serialu.

ATOMÓWKI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 29 KWIETNIA O 20:45
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 20:45

Już w kwietniu premiera zupełnie nowych przygód małych superbohaterek z Cartoon Network. W jednym z odcinków przestępca o imieniu Salamander porwie tatę dziewczynek i spróbuje wykorzystać jego umiejętności naukowe w złowieszczy sposób.

Czarny charakter zaplanuje budowę gigantycznego szkła powiększającego, za pomocą którego będzie chciał spalić Ziemię. Misja ratunkowa Atomówek zaważy o losach profesora Atomusa i całej planety!

NINJAGO: MISTRZOWIE SPINJITZU
PREMIERA W SOBOTĘ 6 KWIETNIA O 12:55
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 12:55

Niepokonani mistrzowie wschodnich sztuk walki staną do wielkiego pojedynku z Oni w nowym, dziesiątym sezonie serialu o nadzwyczajnych bohaterach LEGO.

Mieszkańcy Ninjago spróbują obronić rodzinną krainę przed zagładą i idąc w ślady swoich przodków pokonać niszczycielskie moce. Niesamowite przygody wojowników Spinjitzu już w kwietniu w Cartoon Network!

WIELKANOC Z GUMBALLEM
PREMIERA W CZWARTEK 18 KWIETNIA O 8:45
EMISJA OD CZWARTKU 18 KWIETNIA DO WTORKU 23 KWIETNIA O 8:45

W Wielkanoc Cartoon Network zaserwuje swoim widzom najlepszy prezent w postaci specjalnego bloku odcinków „Niesamowitego świata Gumballa”!

Codziennie rano fani zabawnego serialu będą mieli okazję sprawdzić co słychać u barwnych bohaterów ich ulubionej kreskówki i wraz z nimi spędzić ten wyjątkowy świąteczny czas.

 

 

TOM I JERRY SHOW
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 15 KWIETNIA O 17:30
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 17:30

Już w kwietniu na antenie Boomeranga premiera czwartego sezonu serialu o kultowej parze kota i myszy! Kolejna runda odwiecznej bitwy pomiędzy Tomem i Jerrym rozegra się między innymi w czasach średniowiecznych.

Bohaterowie przeżyją też niejedną przygodę w tajemniczej Transylwanii. Jak zwykle towarzyszyć będą im bardzo duży i silny buldog Spike oraz jego synek Tyke!

ANGELO RZĄDZI
PREMIERA W SOBOTĘ 8 KWIETNIA O 16:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 16:40

Niepokorny 12-latek Angelo i jego przyjaciele Sherwood i Lola wracają do Boomeranga w nowym, trzecim sezonie serialu. W jednym z premierowych odcinków główny bohater podzieli się poradami na temat tego, jak umiejętnie unikać nauki do szkolnego testu.

Kluczowym założeniem jego planu będzie marnowanie czasu na budowanie hełmu czytającego w myślach! Kiedy indziej młody łobuziak postara się, by jego nazwisko trafiło do księgi rekordów świata!

WIOSENNA GORĄCZKA Z GRIZZYM I LEMINGAMI
PREMIERA W SOBOTĘ 6 KWIETNIA O 10:40
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 10:40

Pora na wiosenną przygodę z poczciwym niedźwiedziem z kanadyjskiego lasu i jego niesfornymi współlokatorami!

Tym małym rozrabiakom nigdy nie brakuje energii ani pomysłów na psoty! Boomerang zaprasza na specjalne maratony, w ramach których widzowie będą mogli przez kilka godzin oglądać niekończące się gonitwy i rywalizację zabawnych bohaterów kreskówki „Grizzy i lemingi”. Takie atrakcje czekają na fanów serialu w kwietniowe weekendy.

WIELKANOC Z BOOMERANGIEM
PREMIERA W CZWARTEK 18 KWIETNIA O 9:15
EMISJA OD CZWARTKU 18 KWIETNIA DO WTORKU 23 KWIETNIA O 9:15

Zabawny, bohaterski i psotny Królik Bugs, a także pozostali ulubieńcy, dobrze znani widzom z „Nowych Zwariowanych Melodii”, w te święta rozgoszczą się na kanale Boomerang.

Każdego dnia w ramach wyjątkowego wielkanocnego bloku można będzie oglądać odcinki oraz filmy z przygodami zabawnych postaci prosto od Warner Bros. Szalonych pomysłów kowboja Yosemite’a Sama, Kojota czy Daffy’ego i reszty – nigdy za wiele!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *