MediaZapowiedzi TV

Kwiecień na kanałach Cartoon Network i Boomerang

Grupa przyjaciółek z liceum w Metropolis musi nie tylko stawić czoła wyzwaniom dorastania, ale także zapanować nad swoimi ukrytymi mocami superbohaterek. Dziewczyny ratują miasto przez przestępcami, staczając emocjonujące walki z przebiegłymi wrogami.

 

 

 

 

 

 

DC SUPER HERO GIRLS
PREMIERA NOWYCH ODCINKÓW W ŚRODĘ 15 KWIETNIA O 14:45
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 14:45

Grupa przyjaciółek z liceum w Metropolis musi nie tylko stawić czoła wyzwaniom dorastania, ale także zapanować nad swoimi ukrytymi mocami superbohaterek. Dziewczyny ratują miasto przez przestępcami, staczając emocjonujące walki z przebiegłymi wrogami. Stopniowo odkrywają coraz to nowe sposoby na kontrolowanie i odpowiednie używanie swoich nadzwyczajnych zdolności.

W nowych odcinkach okaże się, że najlepsza przyjaciółka Batgirl przenosi się z Gotham City do Metropolis. Tymczasem dziewczyny muszą wytropić Katanę – tajemniczego wojownika, który kradnie dusze miejskich złoczyńców. Jessica Cruz i Pam Isley łączą swoje siły w obronie starożytnego drzewa.

NIESAMOWITY TYDZIEŃ Z GUMBALLEM
EMISJA PRZEZ CAŁĄ DOBĘ OD 8 DO 14 KWIETNIA

Spędź wiosenny tydzień z Gumballem! Cartoon Network aż przez 7 dni, 24 godziny na dobę emitować będzie odcinki kultowej kreskówki. Gumball jest niebieskim, dwunastoletnim kotem i mieszka wraz ze swoją niezwykłą rodziną w miasteczku Elmore. Jego mama Nicole pracuje w Tęczowej Fabryce, a tata Richard – duży, różowy królik – zajmuje się domem.

Gumball ma także siostrę: bystrą króliczkę Anais oraz udomowioną, złotą rybkę – Darwina. To właśnie on został najlepszym przyjacielem bohatera oraz członkiem całej rodziny. Kot wraz ze swoją szkolną paczką przeżywa kolejne przygody i wpada w zabawne tarapaty. W ramach „Niesamowitego Tygodnia z Gumballem” stacja wyemituje odcinki z wszystkich serii serialu.

CRAIG ZNAD POTOKU
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 20 KWIETNIA O 6:25
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 6:25

Craig to dziesięciolatek, który każdą wolną chwilę spędza nad potokiem w pobliżu swojego rodzinnego miasteczka Herkleston. Chłopcu towarzyszą wierni przyjaciele: J.P. oraz Kelsey. Cała paczka każdego dnia wspina się na drzewa, konstruuje bazy i wykorzystuje do zabawy to, co znajdzie nad rzeką.

W nowych odcinkach Kelsey ukończy pisanie swojej książki, a jej przyjaciele będą potajemnie dystrybuować to arcydzieło w lokalnej bibliotece. Z kolei podczas Święta Dziękczynienia Craig wraz z Bernardem przez przypadek zniszczą ciasto ze słodkich ziemniaków. W tej sytuacji Bryson i Jessica będą robić wszystko, co mogą, by odwrócić uwagę rodziców Bernarda i umożliwić Craigowi posprzątanie tego bałaganu!

 

 

 

SCOOBY-DOO I…ZGADNIJ KTO?
PREMIERA NOWYCH ODCINKÓW W PONIEDZIAŁEK 20 KWIETNIA O 19:00
EMISJA CODZIENNIE O 19:00

Scooby-Doo to strachliwy pies łasy na chrupki, który wraz z zespołem swoich przyjaciół: Kudłatym, Daphne, Velmą i Fredem rozwiązuje zagadki i demaskuje dręczące ludzi duchy i potwory. Animowana seria ma od wielu lat swoich wiernych fanów na całym świecie, a przygody młodych detektywów do dziś nie tracą na popularności. „Scooby-Doo i… zgadnij kto?” to kolejne odcinki z pasjonującymi śledztwami z udziałem międzynarodowych gwiazd oraz znanych superbohaterów.

Do drużyny dołącza m.in. piosenkarka Sia, aktor Kenan Thompson a nawet Sherlock Holmes, Batman czy Wonder Woman. Tym razem paczka przyjaciół wybierze się do Japonii, gdzie rozwiąże tajemnicę potwora – lisa, który porwie uczestników spotkania klasowego aktora Marka Hamilla. Podczas jednej z wypraw bohaterzy będą też eksplorować jeden z najstraszniejszych i najbardziej nawiedzonych budynków Hollywood. Czy i z tej opresji wyjdą obronną ręką i rozwiążą łamigłówkę?

WIELKANOC Z BOOMERANGIEM
PREMIERA W CZWARTEK 9 KWIETNIA O 10:00
EMISJA OD 9 DO 14 KWIETNIA O 10:00

Święta w Boomerangu będą pełne dobrej zabawy! Stacja wyemituje maraton popularnych kreskówek. Zespół młodych detektywów z psem Scooby-Doo na czele rozwiąże kolejne intrygujące zagadki, demaskując duchy i potwory.

Z kolei członkowie ferajny kultowego Królika Bugsa będą regularnie pakować się w zabawne tarapaty. Bugsa, Kaczora Daffy’ego i Prosiaka Porky będzie też można oglądać w „Loony Tunes: Maluchy w pieluchach”. Wszyscy kultowi bohaterowie kreskówki są dzieciakami, które brawurowo radzą sobie w szkolnej rzeczywistości.

KRÓLIKULA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 13 KWIETNIA O 16:00
EMISJA CODZIENNIE O 16:00

Królikula to mały, puchaty króliczek wysysający swoimi długimi zębami soki z warzyw. Każdy sok daje mu inną super moc. Zostaje znaleziony na strychu przez Minę, która wraz z rodzicami przeprowadza się do nowego domu.

Dziewczynka jednak nie wie, że jej nowy pupil dysponuje nadprzyrodzonymi mocami i zmaga się z paranormalnymi zjawiskami i stworami. Królikula szybko zaprzyjaźnia się z pozostałymi domownikami: psem Haroldem oraz kotem Chesterem. Zwierzaki razem stawiają czoła kolejnym, niebezpiecznym wyzwaniom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *